Tempimo pratimai – viso kūno grožiui ir patrauklumui - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Tempimo pratimai – viso kūno grožiui ir patrauklumui

Tempimo pratimai Vilniuje su profesionaliu kineziterapeutu. Diagnostinis viso kūno ištyrimas

Vasarą norisi apsivilkti kuo plonesniais, atviresniais drabužiais? O žiūri į veidrodį ir esi nepatenkinta savo figūra? Ir tai dėl to, kad:

  • Ant pilvo matyti „gelbėjimosi ratų“
  • Rankų žastų oda nukarusi
  • Nepakankamai stangrios ir gražios šlaunys

Atidžiai apžiūrėdama savo veidrodyje vis labiau esi nepatenkinta ir bendru vaizdu veidrodyje, nes visa jautiesi tarsi sudribusi? O gal ir fizinė jausena nekokia, trūksta energijos?
Siūlome išbandyti keletą labai paprastų ir greitai atliekamų tempimo pratimų. Jie labai naudingi, nes:

  • Veikia įvairias kūno raumenų grupes
  • Daro kūną stangresnį
  • Visam organizmui suteikia energijos

Atlik šiuos tempimo pratimus bent keletą kartų per savaitę ir vaizdas veidrodyje vis labiau džiugins ir energijos vis daugės ir daugės.

1 pratimas. Atsistok. Galvą palenk į dešinę pusę, uždėjusi smilkinio ranką ir bandyk padaryti pasipriešinimą. Pamažu, nepersistengdama bandyk galvą kilstelėti. Tą pati padaryk palenkusi galvą į kitą pusę.
2 pratimas. Dešine ranka per žastą suimk kairiąją ranką ir ją tempk. Tą patį atlik su kita ranka.
3 pratimas. Sunerk rankas už galvos ir daryk lengvą pasipriešinimą. Bandyk galvą atlošti atgal.
4 pratimas. Rankas sudėk ant kairiojo klubo – sukis į kairiąją pusę. Tada rankas kelk ant dešiniojo klubo – sukis į dešiniąją pusę.
5 pratimas. Sulenk ir priglausk sulenktą kairę koją (ties čiurna) prie dešinės kojos kelio. Dešine koja truputį pritūpk. Pabūk taip keletą sekundžių. Tą patį pratimą pakartok su kita koja.
6 pratimas. Sulenk koją ir paėmusi ranka už čiurnos tempk link sėdmenų. Pratimą atlik tiek su kairiąja, tiek su dešiniąja koja.
7 pratimas. Atsistok. Kojas praskėsk į šalis. Lenkis į dešinę pusę ir rankų delnais bandyk pasiekti grindis, tada – į kairiąją, taip pat bandyk pasiekti grindis ir lenkdamasi tiesiai.
8 pratimas. Stovėk tiesiai. Iškelk rankas į viršų – giliai įkvėpk, nuleisdama rankas – iškvėpk. Pakartok keletą kartų. Atsipalaiduok.

Pratimus gali atlikti žiūrėdama šį vaizdo įrašą:

Pastaba. Prisimink, kad pratimų atlikimo skaičių ir intensyvumą didink pamažu. Venk daryti tempimą, jei jauti skausmą.

Jei abejoji, kad šie tempimo pratimai Tau tinkami ar nori sužinote daugiau pratimų, tinkamiausių Tavo organizmui, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su Tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt