Tempimo pratimai – viso kūno grožiui ir patrauklumui - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Tempimo pratimai – viso kūno grožiui ir patrauklumui

Tempimo pratimai Vilniuje su profesionaliu kineziterapeutu. Diagnostinis viso kūno ištyrimas

Vasarą norisi apsivilkti kuo plonesniais, atviresniais drabužiais? O žiūrint į veidrodį esate nepatenkinti savo figūra? Ir tai dėl to, kad:

  • Ant pilvo matyti „gelbėjimosi ratų“
  • Rankų žastų oda nukarusi
  • Nepakankamai stangrios ir gražios šlaunys

Atidžiai apžiūrėdami save veidrodyje vis labiau esate nepatenkinti ir bendru vaizdu veidrodyje, nes jaučiatės tarsi sudribę? O gal ir fizinė jausena nekokia, trūksta energijos?
Siūlome išbandyti keletą labai paprastų ir greitai atliekamų mankštos tempimo pratimų. Jie labai naudingi, nes:

  • Veikia įvairias kūno raumenų grupes
  • Daro kūną stangresnį
  • Visam organizmui suteikia energijos

Atlikite šiuos tempimo pratimus bent keletą kartų per savaitę ir vaizdas veidrodyje vis labiau džiugins ir energijos vis daugės ir daugės.

1 pratimas. Atsistokite. Galvą palenkite į dešinę pusę, uždėjus ant smilkinio ranką, bandykite padaryti pasipriešinimą. Pamažu, nepersistengdami bandykite galvą kilstelėti. Tą pati padarykite palenkus galvą į kitą pusę.
2 pratimas. Dešine ranka per žastą suimkite kairiąją ranką ir ją tempkite. Tą patį atlikite su kita ranka.
3 pratimas. Sunerkite rankas už galvos ir darykite lengvą pasipriešinimą. Bandykite galvą atlošti atgal.
4 pratimas. Rankas sudėkite ant kairiojo klubo – sukitės į kairiąją pusę. Tada rankas kelkite ant dešiniojo klubo – sukitės į dešiniąją pusę.
5 pratimas. Sulenkite ir priglauskite sulenktą kairę koją (ties čiurna) prie dešinės kojos kelio. Dešine koja truputį pritūpkite. Pabūkite taip keletą sekundžių. Tą patį pratimą pakartokite su kita koja.
6 pratimas. Sulenkite koją ir paėmus ranka už čiurnos tempkite link sėdmenų. Pratimą atlikite tiek su kairiąja, tiek su dešiniąja koja.
7 pratimas. Atsistokite. Kojas praskėskite į šalis. Lenkitės į dešinę pusę ir rankų delnais bandykite pasiekti grindis, tada – į kairiąją, taip pat bandykite pasiekti grindis ir lenkdamiesi tiesiai.
8 pratimas. Stovėkite tiesiai. Iškelkite rankas į viršų – giliai įkvėpkite, nuleisdami rankas – iškvėpkite. Pakartokite keletą kartų. Atsipalaiduokite.

Mankšta bus paprastesnė,jeigu žiūrėsite šį vaizdo įrašą:

Pastaba. Prisiminkite, kad pratimų atlikimo skaičių ir intensyvumą didinkite pamažu. Venkite daryti tempimą, jei jaučiate skausmą.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt