5 pratimai su kėde, greitai sumažinantys riebalus ant pilvo - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

5 pratimai su kėde, greitai sumažinantys riebalus ant pilvo

Diagnostinis ištyrimas Vilniuje esant netaisyklingai laikysenai

Vasara jau baigėsi ir vis dažniau apsivelkame storesnius rūbus. Tačiau koks bebūtų metų laikas ar vilkimas rūbas, norisi, kad figūra būtų graži ir ant pilvo esantys riebalai nesugadintų nuotaikos. Vis dar ieškai efektyvaus būdo sumažinti riebalus ant pilvo?

Be specialių treniruoklių ar varginančių dietų gali tiesiog atlikti keletą pratimų, panaudodama paprasčiausią kėdę. Dėl to pratimus gali atlikti namie, darbe, sode ar kitoje patogioje vietoje.

Kaip atlikti pratimus, tirpinančius riebalus ant pilvo, su kėde?

1 pratimas. Atsisėsk ant kėdės tiesiai. Rankas sudėk už galvos. Lenkis į priekį ir tuo pačiu metu keldama kairiąją koją (kelis sulenktas) siek dešiniosios alkūnės. Grįžk į pradinę padėtį. Tada vėl
lenkis ir stenkis, kad susitiktų kairioji alkūnė ir dešiniosios kojos kelis. Visiškai susitikti kelis ir alkūnė neprivalo.
2 pratimas. Įsitverk rankomis į kėdės pagrindą ir kilnok kojas nuo grindų/ žemės į viršų. Kelių neištiesk. Galima rankas sudėti ant pilvo apačios ir toliau kilnoti kojas.
3 pratimas. Atsisėsk ant kėdės krašto. Kojas praskėsk į šonus. Lenkis į priekį ir rankomis pasiek grindis/ žemę. Grįžk į pradinę padėtį. Tada lenkis ir siek abiejų kojų pirštų. Grįžk į pradinę padėti ir vėl į centrą, į pradinę padėtį, į šonus.
4 pratimas. Atsisėsk ant kėdės. Rankas išplėsk į šalis ir lenkis siekdama grindų/ žemės į vieną pusę, tada į kitą.
5 pratimas. Atsisėsk ant kėdės šonu. Įsitverk kėdės atkaltės ir kilnok kojas nuo žemės.

Pažiūrėkite, kaip atliekami šie pratimai:

Pastaba. Pratimų intensyvumą rinkis pagal savo individualias fizines savybes ir sveikatą.

Jei abejoji, kad šie mankštos pratimai Tau tinkami, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su Tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus.

Negali laukti? Skambink mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašyk el. paštu info@matanciosrankos.lt