5 pratimai su kėde, greitai sumažinantys riebalus ant pilvo - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

5 pratimai su kėde, greitai sumažinantys riebalus ant pilvo

Diagnostinis ištyrimas Vilniuje esant netaisyklingai laikysenai

Vasara jau baigėsi ir vis dažniau apsivelkame storesnius rūbus. Tačiau koks bebūtų metų laikas ar vilkimas rūbas, norisi, kad figūra būtų graži ir ant pilvo esantys riebalai nesugadintų nuotaikos. Vis dar ieškote efektyvaus būdo sumažinti riebalus ant pilvo?

Be specialių treniruoklių ar varginančių dietų galite tiesiog atlikti keletą pratimų, panaudodami paprasčiausią kėdę. Dėl to pratimus galite atlikti namie, darbe, sode ar kitoje patogioje vietoje.

Kaip atlikti pratimus, tirpinančius riebalus ant pilvo, su kėde?

1 pratimas. Atsisėskite ant kėdės tiesiai. Rankas sudėkite už galvos. Lenkitės į priekį ir tuo pačiu metu keldami kairiąją koją (kelis sulenktas) siekite dešiniosios alkūnės. Grįžkite į pradinę padėtį. Tada vėl
lenkitės ir stenkitės, kad susitiktų kairioji alkūnė ir dešiniosios kojos kelis. Visiškai susitikti kelis ir alkūnė neprivalo.
2 pratimas. Įsitverkite rankomis į kėdės pagrindą ir kilnokite kojas nuo grindų/ žemės į viršų. Kelių neištieskite. Galima rankas sudėti ant pilvo apačios ir toliau kilnoti kojas.
3 pratimas. Atsisėskite ant kėdės krašto. Kojas praskėskite į šonus. Lenkitės į priekį ir rankomis pasiekite grindis/ žemę. Grįžkite į pradinę padėtį. Tada lenkitės ir siekite abiejų kojų pirštų. Grįžkite į pradinę padėti ir vėl į centrą, į pradinę padėtį, į šonus.
4 pratimas. Atsisėskite ant kėdės. Rankas išplėskite į šalis ir lenkitės siekdami grindų/ žemės į vieną pusę, tada į kitą.
5 pratimas. Atsisėskite ant kėdės šonu. Įsitverkite į kėdės atkaltės ir kilnokite kojas nuo žemės.

Pažiūrėkite, kaip atliekami šie mankštos pratimai:

Pastaba. Pratimų intensyvumą rinkis pagal savo individualias fizines savybes ir sveikatą.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negali laukti? Skambink mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašyk el. paštu info@matanciosrankos.lt