9 pratimai kasdien ir Jūsų patrauklios moteriškos kojos džiugins ir mylimojo, ir praeivių akis - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

9 pratimai kasdien ir Jūsų patrauklios moteriškos kojos džiugins ir mylimojo, ir praeivių akis

Efektyvi mankšta stiprinanti kojas ir mažinanti kojų ir pėdų skausmus

Kodėl vis dar vengi apsivilkti kojas parodančius pavasarinius rūbus? O gal vis esi nepatenkinta per žiemą ant tavo kojų šlaunų susikaupusiais riebaliukais, šiek tiek suglebusia forma?
Ne liūdėk, o imk ir atlik keletą paprastų pratimų kasdien ir jau po pirmosios savaitės pamatysi akivaizdžius pokyčius:

  • Šlaunis bjaurojantys riebalai ims tirpti
  • Kojų raumenys sustiprės

Ir galėsi vilktis bet kokio ilgio sijoną bei džiaugtis tiek savo mylimoje, tiek praeivių žvilgsniais.

Kaip pasiekti, jog kojos atgautų stangrumą ir puikias formas?

Skirk keletą minučių kasdien sau ir atlik šiuos pratimus:

1 pratimas. Atsigulk ir kojas pakėlusi į viršų sukryžiuok. Pritrauk kelius prie krūtinės ir vėl sukryžiuotas kojas ištiesink. Pratimą atlik keletą kartų.
2 pratimas. Atsigulk ant dešiniojo šono, sulenktą ranką pasidėk po galva. Truputį sulenk koją, kilstelėk ir ištiesk į viršų. Ta pačia eiga sugrąžink į pradinę padėtį. Tuos pačius judesius rekomenduojama atlikti gulint ant kairiojo šono.
3 pratimas. Atsigulk ant dešiniojo šono, sulenktą ranką pasidėk po galva. Suglausk kojų pėdas ir taip ,,sujungtas“ kojas pakilnok į viršų.
4 pratimas. Atsigulk ant nugaros. Rankos prie šonų tiesiai. Pakelk kojas į viršų suglaudusi, tada išskėsk jas lyg norėtum padaryti tiesią liniją ir vėl suglausk. Į šonus kojas skėsk pagal individualias galimybes, nesukeliant raumenims skausmo.
5 pratimas. Atsigulk ant nugaros. Šiek tiek kilstelėk ir sulenk kojas. Tada pakelk į viršų kairę koją, tada dešinę.
6 pratimas. Atsigulk ant pilvo. Rankas prispausk prie šonų. Per kelius palankstyk kojas į viršų – žemyn.
7 pratimas. Atsistok. Palenk koją, ranka suimk koją per čiurną ir padaryk lengvą tempimą. Pratimą pakartok su kita koja.
8 pratimas. Atsigulk. Sulenk vieną koją ir suėmusi abiem rankomis tempk link krūtinės. Pratimą pakartok su kita koja.
9 pratimas. Atsitūpk. Ištiesk vieną koją į šoną, kita sulenkta. Tada svorį perkelk į kitą pusę – ištiesdama kitą koją. Taip ,,palinguok“ keletą kartų.

Pratimus smagu atlikti su muzika ir gera kompanija. Siūlome šį vaizdo įrašą, kad atliktum kuo tiksliau ir taip pasiektum geriausią rezultatą

Pastaba. Atlikdama pratimus jų trukmę ir kartojimo skaičių derink pagal savo individualius poreikius. Siekdama geresnio rezultato nepersitempk. Svarbu kokybė, o ne fizinė perkrova.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt