30 dienų iššūkis – PUIKIOS MANO KŪNO LINIJOS - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

30 dienų iššūkis – PUIKIOS MANO KŪNO LINIJOS

Mankštos ir efektyvūs pratimai kūnui Vilniuje

Jau vasara įsibėgėjo, o tu ne visus drabužius gali vilktis, nes esi nepatenkinta savo kūno linijomis? Šiomis saulėtomis vasaros dienomis gali mesti sau 30 dienų iššūkį, pasikvieti į jį draugių ir kasdien stebėti vis gražėjantį savo kūną.

Kokie šių pratimų privalumai?

  1. Juos atlikti paprasta.
  2. Užima mažai laiko.
  3. Galima atlikti tiek namie, tiek bet kokioje poilsio vietoje.

Iššūkis sau visada naudingas, nes:

  1. Motyvuoja
  2. Galima smagiai įtraukti draugus
  3. Linksmai žaidžiant tobulinamos Tavo kūno linijos

Kokius pratimus gali atlikti šiame iššūkyje?

1 pratimas. Atsistok tiesiai. Dešiniąja koja ženk į šoną, pritūpk. Grįžk į pradinę padėtį. Tada kairiąja koja ženk į šoną ir vėl pritūpk. Pratimą kartok minutę.
2 pratimas. Kojas išskėsk, rankos – į šalis tarsi laikytum pusiausvyrą. Daryk įtūpstus. Prisimink išlaikyti gerą nuotaiką.
3 pratimas. Atsistok. Rankos ant klubų. Dešiniąją koją iškelk į šoną ir leisk žemyn šiek tiek švystelėk ją virš (iš priekio) kairiosios kojos. Švytuok koja apie minutę (atsižvelk į savo individualią sveikatos būklę ir fizinį pasirengimą).
4 pratimas. Atlik 3 pratimą su kairiąja koja.
5 pratimas. Atsigulk ant dešiniojo šono, kairiąją koją permesk per klubą ir padėk padą ant grindų. Pamažu kelk į viršų „prispaustąją“ dešiniąją koją. Tada iškelk kairiąją koją į viršų ir tiesiog ją pakilnok aukštyn- žemyn.
6 pratimas. Pakartok 5 pratimo veiksmus atsigulusi ant kairiosios pusės.
7 pratimas. Atsisėsk ant grindų. Kojas plačiai išskėsk į šonus ir ištiesusi rankas siek grindų. Pasiekusi grindis tiesiog priglausk kaktą prieš grindų ir kelias sekundes pabūk tokioje padėtyje. Atsipalaiduok.

Kad būtų smagiau, pradėk pratimus daryti žiūrėdama šį vaizdo įrašą:

Pastaba. Prisimink, kad pratimų atlikimo skaičių ir intensyvumą didink pamažu. Venk daryti tempimą, jei jauti skausmą.

Jei abejoji, kad šie pratimai Tau tinkami ar nori sužinote daugiau pratimų, tinkamiausių Tavo organizmui, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su Tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt