30 dienų iššūkis – PUIKIOS MANO KŪNO LINIJOS - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

30 dienų iššūkis – PUIKIOS MANO KŪNO LINIJOS

Mankštos ir efektyvūs pratimai kūnui Vilniuje

Jau vasara įsibėgėjo, o ne visus drabužius galite vilktis, nes esate nepatenkinti savo kūno linijomis? Šiomis saulėtomis vasaros dienomis galite mesti sau 30 dienų iššūkį, pasikvieti į jį draugų ir kasdien stebėti vis gražėjantį savo kūną.

Kokie šių pratimų privalumai?

  1. Juos atlikti paprasta.
  2. Užima mažai laiko.
  3. Galima atlikti tiek namie, tiek bet kokioje poilsio vietoje.

Iššūkis sau visada naudingas, nes:

  1. Motyvuoja
  2. Galima smagiai įtraukti draugus
  3. Linksmai žaidžiant tobulinamos Tavo kūno linijos

Kokius pratimus galite atlikti šiame iššūkyje?

1 pratimas. Atsistokite tiesiai. Dešiniąja koja ženkite į šoną, pritūpkite. Grįžkite į pradinę padėtį. Tada kairiąja koja ženkite į šoną ir vėl pritūpkite. Pratimą kartokite minutę.
2 pratimas. Kojas išskėskite, rankos – į šalis tarsi laikytumėte pusiausvyrą. Darykite įtūpstus. Prisiminkite išlaikyti gerą nuotaiką.
3 pratimas. Atsistokite. Rankos ant klubų. Dešiniąją koją iškelkite į šoną ir leidžiantis žemyn šiek tiek švystelėkite ją virš (iš priekio) kairiosios kojos. Švytuokite koja apie minutę (atsižvelkite į savo individualią sveikatos būklę ir fizinį pasirengimą).
4 pratimas. Atlikite 3 pratimą su kairiąja koja.
5 pratimas. Atsigulkite ant dešiniojo šono, kairiąją koją permeskite per klubą ir padėkite padą ant grindų. Pamažu kelkite į viršų „prispaustąją“ dešiniąją koją. Tada iškelkite kairiąją koją į viršų ir tiesiog ją pakilnokite aukštyn- žemyn.
6 pratimas. Pakartokite 5 pratimo veiksmus atsigulus ant kairiosios pusės.
7 pratimas. Atsisėskite ant grindų. Kojas plačiai išskėskite į šonus ir ištiesus rankas siekite grindų. Pasiekus grindis tiesiog priglauskite kaktą prie grindų ir kelias sekundes pabūkite tokioje padėtyje. Atsipalaiduokite.

Kad būtų smagiau, pradėkite mankštos pratimus žiūrint šį vaizdo įrašą:

Pastaba. Prisiminkite, kad pratimų atlikimo skaičių ir intensyvumą didinkite pamažu. Venkite daryti tempimą, jei jaučiate skausmą.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.