Kaip per 5 minutes sustiprinti savo nugaros raumenis ir atsikratyti kūno sąstingio? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip per 5 minutes sustiprinti savo nugaros raumenis ir atsikratyti kūno sąstingio?

Gydomoji mankšta nugaros, kaklo skausmams malšinti

Grįžus po atostogų sunku vėl įsitraukti į darbus? Trūksta energijos? Aptingęs kūnas? Galbūt pirmosiomis dienomis po atostogų net sudėtinga išsėdėti visą darbo dieną prie kompiuterio, nes greit įsiskausta nugara?

Galvoti apie ilgas treniruotes nesinori, o ir dažnai pritrūksta laiko. Šiuos pratimus gali atlikti vos per penkias minutes, bet rezultatas tikrai nudžiugins, nes

Nuolat atliekant šiuos pratimus:

  • Sustiprinsite nugarą
  • Pagerės viso kūno lankstumas
  • Pagražės laikysena
  • Pagražinsite savo pilvą

Mankšta, stiprinanti nugaros raumenis ir suteikianti lankstumo visam kūnui

1 pratimas. Atsigulame ant pilvo ir delnais atsirėmę į grindis pakeliame kūną per ištiestas rankas, atsispiriame pirštų galais. Taip pasikėlę būname 60 sekundžių. Ir dar 5 sekundes.
2 pratimas. Pradinė padėtis ta pati, tik pasikeliame ne per ištiestas rankas, o atsiremiame į grindis alkūnėmis. Kojų pirštais atsispiriame nuo grindų. Tokioje padėtyje išstovime 30 sekundžių.
3 pratimas. Pradinė padėtis kaip 2 pratime. Atlikdami šį pratimą iš lėto į viršų pakeliame vieną koją, šiek tiek palaikome. Tada kitą. Pratimą atliekame 30 sekundžių. Truputį pailsime ir pakilnojame kojas dar 30 sekundžių.
4 pratimas. Atsigulame ant kairiojo šono. Į grindis atsiremiame per alkūnę. Kita ranka tiesiai prigludusi prie šono. Tokioje pozoje išbūname 30 sekundžių.
5 pratimas. Tą patį padarome atsigulę ant dešiniojo šono. Pratimą atliekame 30 sekundžių. Ir dar 5 sekundes.
6 pratimas. Ir vėl grįžtame į pirmojo pratimo padėtį. Pasikeliame nuo grindų rankomis remdamiesi į grindis ir šiek tiek atsispyrę kojų pirštais. Taip laikomės 30 sekundžių.
7 pratimas. Pakartojame 2 pratimo judesius. Dirbame 30 sekundžių.

Atlikdami mankštos pratimus prisiminkite, kad reikia tolygiai kvėpuoti. Neužgniaužkite kvėpavimo.

Pažiūrėkite, kaip smagiai pratimus atlieka ši pora (nuo 1.47min.):

Pastaba. Pratimų intensyvumą rinkitės pagal savo individualias fizines savybes ir sveikatą.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Įveikti nugaros sąstingį, skausmus, ar panaikinti skausmo priežastį gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt