Kaip žvaliai ir energingai pradėti kiekvieną savo rytą? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip žvaliai ir energingai pradėti kiekvieną savo rytą?

Pratimai kurie padės pradėti rytą žvaliai ir energingai

Rytais nėra nuotaikos? Jaučiatės apsnūdę, be energijos? Ir tai, žinoma, sukuria prastą startinę dienos nuotaiką?

Pradėkite rytus kitaip – su energijos suteikiančia nesudėtinga mankšta. Atlikite tik 5 tempimo pratimus ir jau po pirmos treniruotės pastebėsite, kad turite daugiau energijos ir esate žvalesni. O po keleto dienų jau rytais atsisakyti šių pratimų tiesiog nesinorės. Juk smagu rytus pradėti nuotaikingai.

Kokius pratimus atlikti rytais, kad taptume žvalūs ir energingi?

1 pratimas. Atsisėdame ant grindų. Kojas per kelius sulenkiame ir šiek tiek pakeliame apatinę nugaros dalį į viršų. Vėl nusileidžiame ant žemės.
2 pratimas. Atsiklaupiame ant kelių, rankų delnais atsiremiame į grindis. Riečiame nugarą (kobros poza), galvą stengiamės tiesti į viršų.
3 pratimas. Atsistojame. Pritūpiame, rankas tiesiame į priekį. Atsistojame. (Pilno pritūpimo nedarome).
4 pratimas. Atsistojame. Kojos plačiai į šalis. Rankas išplečiame į šalis ir lenkiamės į vieną pusę, darome tempimą, į kitą pusę.
5 pratimas. Atsistojame tiesiai. Kojos suglaustos. Rankų pirštus suneriame. Lenkiamės į priekį, pakeliame rankas virš galvos.

Visus pratimus atliekame lengvai, nepersitempdami, sekdami savo kvėpavimą, jausdami kūno pojūčius. Atlikimo skaičių pasirinkite pagal savo individualius poreikius.

Ši mankšta užima mažai laiko, bet dovanoja žvalų ir energingą rytą.

Galima pratimus atlikti ir kartu su trenerio komentarais:

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Suteikti energijos, jaustis fiziškai stipriau ir geriau bei atsikratyti esamų skausmų nugaros srityje gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt