Kaip žvaliai ir energingai pradėti kiekvieną savo rytą? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip žvaliai ir energingai pradėti kiekvieną savo rytą?

Pratimai kurie padės pradėti rytą žvaliai ir energingai

Rytais nėra nuotaikos? Jaučiatės apsnūdę, be energijos? Ir tai, žinoma, sukuria prastą startinę dienos nuotaiką?

Pradėkite rytus kitaip. Atlikite tik 5 tempimo pratimus ir jau po pirmos treniruotės pastebėsite, kad turite daugiau energijos ir esate žvalesni. O po keleto dienų jau rytais atsisakyti šių pratimų tiesiog nesinorės. Juk smagu rytus pradėti nuotaikingai.

Kokius pratimus atlikti rytais, kad taptume žvalūs ir energingi?

1 pratimas. Atsisėdame ant grindų. Kojas per kelius sulenkiame ir šiek tiek pakeliame apatinę nugaros dalį į viršų. Vėl nusileidžiame ant žemės.
2 pratimas. Atsiklaupiame ant kelių, rankų delnais atsiremiame į grindis. Riečiame nugarą (kobros poza), galvą stengiamės tiesti į viršų.
3 pratimas. Atsistojame. Pritūpiame, rankas tiesiame į priekį. Atsistojame. (Pilno pritūpimo nedarome).
4 pratimas. Atsistojame. Kojos plačiai į šalis. Rankas išplečiame į šalis ir lenkiamės į vieną pusę, darome tempimą, į kitą pusę.
5 pratimas. Atsistojame tiesiai. Kojos suglaustos. Rankų pirštus suneriame. Lenkiamės į priekį, pakeliame rankas virš galvos.

Visus pratimus atliekame lengvai, nepersitempdami, sekdami savo kvėpavimą, jausdami kūno pojūčius. Atlikimo skaičių pasirinkite pagal savo individualius poreikius.

Šie pratimai paprasti, užima mažai laiko, bet dovanoja žvalų ir energingą rytą.

Galima pratimus atlikti ir kartu su trenerio komentarais:

Jei abejojate, kad šie pratimai jums tinkami ar manote, kad jums reikia individualiai pritaikytų pratimų, galite pasikonsultuoti su specialistu. Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt