Geras pavyzdys užkrečia: 7 sveiko ir laimingo gyvenimo patarimai pagal Karolį Verbliugevičių - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Geras pavyzdys užkrečia: 7 sveiko ir laimingo gyvenimo patarimai pagal Karolį Verbliugevičių

Matančių rankų įkūrėjas Karolis Verbliugevičius

Masažo salonų „Matančios rankos” įkūrėjas, įkvėpėjas, idėjų generatorius ir aktyvaus laisvalaikio megėjas Karolis Verbliugevičius gyvena išties visapusiškai įdomų gyvenimą. Kaip gi jam taip pavyksta – plėtoti sėkmingą verslą, užsiimti aktyviu laisvalaikiu, skirti dėmesio šeimai ir kiekvieną dieną visus užkrėsti pozityvia energija? Šiandien Karolis dalinasi su jumis keliais savo patarimais, kurie jam padeda kiekvieną dieną pasitikti su šypsena ir siekti savų tikslų!

Dėmesys sau ir savęs mylėjimas.

„Pirmiausia reikia mylėti save, rūpintis savimi, savo sveikata, tada turėsi jėgų ir noro atiduoti save kitiems – šeimai, darbui ir pan. Jeigu bus atvirkščiai – pats greitai išseksi ir nebeturėsi galimybių fiziškai padėti kitiems. Kaip ir lėktuve prieš skrydį pasakoja, kad pirma deguonies kaukę reikia užsidėti patiems, o tik po to padėti kitiems – principas tas pats”,- teigia Karolis.

Pastovus dienos rėžimas.

„Stengiuosi visada eiti laiku miegoti, ne vėliau nei 22 val. ar 23 val. vakaro. Net ir savaitgaliais stengiuosi miegoti ne per ilgai, nes tai irgi yra taip pat nepalanku mano organizmui kaip ir miegojimas per trumpai.”

Fizinis aktyvumas ir buvimas gryname ore.

„Be fizinio aktyvumo mano gyvenimas tikriausiai atrodytų visai kitaip. Daug geros energijos gaunu aktyviai leisdamas laisvalaikį bei užsiimdamas sportu. Stengiuosi reguliariai daryti viso kūno mankštą. Taip pat kuo dažniau stengiuosi būti gryname ore, pailsinti ne tik kūną, bet ir po dienos darbų apsunkusias mintis”.

Reguliari ir vertinga kiekvienos dienos mityba.

„Kiekvieną dieną, kiek tai yra įmanoma, stengiuosi valgyti tuo pačiu metu. Valgant tuo pačiu metu organizmas taip pat labai greitai ir gerai prisitaiko prie tokios mitybos ir atėjus laikui valgyti, gausiau yra išskiriamos virškinimo sultys, atsiranda apetitas, o pavalgius – maistas geriau suvirškinamas.” Taip pat Karolis visada vadovaujasi taisykle, kad maistas turi būti derinamas tarpusavyje: „Nevengiu tarp pagrindinių dienos patiekalų užkandžiauti. Tai gali būti riešutai, džiovinti vaisiai ar net raugintos daržovės. Pats vengiu ir kitiems nerekomenduoju valgyti bandelių, šokaladukų, bulvių traškučių.”

Pertraukos ir express mankšta darbo vietoje.

„Dirbant ilgai ir be pertraukų sunkiai pasiekiu norimo rezultato. Stengiuosi bent jau kas valandą padaryti trumpą pertraukėlę, atsistoti, įkvėpti gryno oro. Net penkių minučių pertrauka padeda atsigauti ir pailsėti. Taip pat dirbdamas sėdimą darbą neretai pradedu jausti įtampą kaklo ir nugaros srityje, todėl kai tik galiu sau leisti atlieku express mankštą darbo vietoje: pratempiu ir išjudinu raumenis, atlieku kelis visai paprastus mankštos pratimus, kuriems nereikia nei sporto salės nei papildomų sportinių įrengimų.”

Gyvenimo įvairovė – veiklos, sukeliančios teigiamas emocijas ir pasitenkinimą: darbas, draugai, sportas, renginiai, būreliai.

„Kai atsiranda rutina, tada prastėja nuotaika ir sveikata. Tam, kad išvengčiau rutinos, stengiuosi ieškoti įvairovės kasdienėje bei savaitinėje dienotvarkėje. Svarbu, kad veikla būtų ne tik skirtinga, bet ir teiktų man malonumą, teigiamas emocijas. Kai užsikraunu teigiamos energijos savo veikloje, vėliau ja lengviau dalintis ir su kitais – darbe, šeimoje, kitose vietose. Nuo to visi yra tik laimingesni!”

Iš anksto suplanuotos atostogos ir poilsis.

„Atostogas planuoju iš anksto, nes kai neplanuoju, dažnai būna, kad atostogos taip ir neateina – atsiranda svarbesnių darbų, projektų ir kitų reikalų. Tada mano organizmo baterija silpsta ir ateina kritinis momentas, kai pradedu nervintis dėl nieko, neišeina susikoncentruoti, darau daugiau klaidų, atsiranda nemiga. Todėl pats stengiuosi atostogas planuotis iš anksto, nes jos yra tiesiog būtinos norint pasikrauti organizmo baterijas.”

Geras pavyzdys tikrai užkrečia! O kuriais patarimais savo gyvenime jūs jau vadovaujatės? Nepamirškite, kad kiekvienas savo laimingo ir sveiko gyvenimo taisykles kuria pagal save, taigi naudokitės geraisiais pavyzdžiais ir kurkite savo sveiką, laimingą ir įdomų gyvenimą.

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų patarimų, ar pratimų stiprinančių jūsų kūną, pasitarti su profesionaliu kineziterapeutu dėl atliekamų mankštos pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.