Bėgiojate? Nepamirškite tai daryti taisyklingai! - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Bėgiojate? Nepamirškite tai daryti taisyklingai!

Kaip bėgioti taisyklingai? Masažai aktyviai bėgiojantiems

Pavasaris – puikus metas pradėti bėgioti arba tęsti bėgiojimą po žiemos atostogų. Pastaruoju metu ši sporto šaka ypač populiarėja. Vis daugiau bėgimo entuziastų sulaukia bėgimo maratonai įvairiuose miestuose, o parkuose, upių ar ežerų pakrantėse bėgiojančių neretai daugiau nei tiesiog vaikštančių. Visgi tenka pripažinti, jog tikrai ne visi aktyviai bėgiojantys tai daro taisyklingai. Netaisyklingas bėgiojimas lemia tai, kad bėgiojantis žmogus gali pasitempti raumenis, rimtai pakenkti sąnariams, traumuoti pėdų sausgysles ar pažeisti raiščius. Tam, kad bėgiojimas ne tik teiktų malonumą, bet ir būtų sveikas jūsų kūnui, svarbu atsiminti kelias paprastas, tačiau labai svarbias taisykles.

Profesionali kineziterapeutė Raimonda Misiulytė vaizdo įraše aptaria pagrindines taisyklingo bėgiojimo taisykles:

  1. Laikysena turi būti atpalaiduota ir laisva;
  2. Žvilgsnis – tiesus ir nukreiptas į priekį;
  3. Pečiai atpalaiduoti, o kumščiai nesugniaužti;
  4. Rankos laisvos ir šiek tiek sulenktos per alkūnes bei priglaustos prie šonų;
  5. Bėgiojant kojos turėtų būti šiek tiek sulenktos per kelius;
  6. Jeigu bėgiojate ar planuojate bėgti ilgą distanciją, žingsnį dėti patariama pradėti nuo kulno;
  7. Jeigu bėgiojate ar planuojate bėgti vidutinio nuotolio distanciją , žingsnį patariama pradėti dėti nuo pėdos vidurio.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos patarimus ir juos naudoti jau kito bėgiojimo metu. Laikydamiesi šių taisyklių, jūs nepakenksite savo kūnui ir pasieksite teigiamų rezultatų su malonumu.

Jeigu žiūrint šį video jums kyla klausimai, norite sužinoti daugiau su bėgiojimu susijusių patarimų, o gal norite pasiekti geresnių rezultatų, tačiau nežinote kaip tinkamai pasirūpinti savo kūnu, spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus. Profesionalūs kineziterapeutai ir individualiai Jums pritaikyta mankšta padės pasiekti norimų rezultatų ir sustiprėti fiziškai.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt.

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.