Sumažinkite nugaros skausmus, skirdami vos vieną minutę per dieną! - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Sumažinkite nugaros skausmus, skirdami vos vieną minutę per dieną!

Efektyvūs pratimai nugarai. Mankštos mažinančios nugaros skausmą

Sėdimas darbas dažnai sukelia nugaros, pečių ar kaklo skausmus. Sėdint vieni jūsų raumenys juda mažiau ir atsipalaiduoja, o kitiems atvirkščiai – sukeliama didelė apkrova. Todėl į dienos pabaigą jaučiate nemalonų įsitempimą, kuris blaško jūsų dėmesį ir neleidžia susikoncentruoti į svarbius darbus.

Šiandien norėtume su jumis pasidalinti labai trumpais, tačiau reguliariai darant veiksmingais nugaros tempimo pratimais, kurių dėka sumažinsite ar visai pašalinsite nugaros skausmą. Mankšta suaktyvins jūsų raumenų veiklą ir paskatins lengvesnį judėjimą.

Rekomenduojame šiuos tempimo pratimus daryti po 2-3 vienos minutės seansus per dieną ryte, dienos metus ir vakare. Nepamirškite kartu stiprinti raumenis darant mankštą ar reguliariai sportuojant. Šiame vaizdo klipe kiekvienas nugaros tempimo pratimas parodomas vizualiai su laiko matuokliu, kiek laiko reikia pratimą kartoti, taigi jums telieka susikoncentruoti į teisingą pratimo atlikimą.

Mankšta užtruks vos vieną minutę per dieną, o Jūs jau po savaitės džiaugsitės sumažėjusiu nugaros skausmu!

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Įveikti nugaros skausmus, ar panaikinti skausmo priežastį gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais.

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt.