5 minučių pertraukėlė, gerinanti emocinę būseną - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

5 minučių pertraukėlė, gerinanti emocinę būseną

Masažas padedantis įveikti stresą, įtampą ir leidžiantis jaustis geriau

Stresas darbe, trumpos pertraukėlės tarp susitikimų ir ilgas sėdėjimas prie kompiuterio gali pakenkti ne tik kūno sveikatai, bet ir nuotaikai. Pavargusiam protui sunkiau susikaupti atliekant užduotį, todėl darbo našumas mažėja. Dėl to svarbu visas net trumpas pertraukėles išnaudoti tikram poilsiui. O kartais jas tiesiog susikurti.

Kaip greitai ir efektyviai pailsėti?

1 būdas. Tiesiog kvėpuokite.

Šį pratimą galite atlikti net nelaukdami pagal grafiką suplanuotos pertraukėlės. Susikoncentruokite į savo kvėpavimą. Pajuskite, kaip įeina ir išeina oras. Tada skaičiuokite iki 5 įkvėpdami ir iki 5 iškvėpdami. Pratimą atlikite 5 minutes. Jo poveikį pajusite iš karto: galvoje mintys aprims, atsiras erdvės naujoms idėjoms, bendra savijauta akivaizdžiai pagerės.

2 būdas. Maloniai ir žaismingai praleistos 5 minutės.

Kai turite galimybę pailsėti bent 5 minutes, išnaudokite jas netradiciškai. Pabūkite vieni ir sukurkite linksmą ketureilį ar nupieškite smagų paveiksliuką. Galbūt tiesiog pasiklausykite savo mėgstamos dainos. Paprasčiausiai skirkite laisvas minutes tam, kad smegenys pailsėtų nuo tradicinės veiklos ir patirtumėte malonumą.

3 būdas. Skanėstą valgykite sąmoningai.

Jeigu iki ilgosios pietų pertraukos dar reikia laukti, galite rasti kelias minutes mažyčiam užkandžiui. Valgykite jį stengdamiesi pajusti jo skonį. Aktyvuokite savo skonio receptorius. Kol valgysite savo skanėstą, panirkite į šį malonumą. Visa tai užtruks tik kelias minutes, užtat puikiai pailsėsite. Turėsite progą pasimėgauti „čia ir dabar“ akimirka.

Nors turite daug darbų ir trūksta laiko kokybiškam poilsiui, atsikvėpti ir pasikrauti energija galite. Tam tereikia kelių minučių ir, svarbiausia, paprasto sąmoningumo. Dovanoti 5 minutes sau galite kiekvienas.

Padėti pagerinti emocinę būklę taip pat gali reguliari ir subalansuota mankšta, taip pat malonus pasilepinimas masažu.

Jei kyla klausimų, kreipkitės į mus. Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individualus kineziterpinis ištyrimas, mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.