Kaip efektyviai atsikratyti klubų skausmų? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip efektyviai atsikratyti klubų skausmų?

Pratimai laikysenai. Skausmo profilaktika. Kineziterapija, diagnostika, ištyrimas Vilniuje

Atėjus rudeniui vis dažniau imi jausti maudžiant nugaros apačią? Jauti, kad besikeičiantys orai vis dažniau suaktyvina klubų skausmus?

Sveiki klubų sąnariai – kokybiško žmogaus gyvenimo sąlyga, nes jie dalyvauja žmogui sėdint, einant, bėgant. Dėl to klubų sąnariams reikia skirti ypatingą dėmesį ir laikas nuo laiko juos atpalaiduoti.

Rekomenduojame pratimus, kuriuos paprasta atlikti namuose. Jie efektyviai padės atpalaiduoti klubų sąnarių spazmus ir dėl to sumažės ar visai išnyks klubų skausmai, klubai taps sveikesni.

Kaip atlikti pratimus, skirtus klubų sąnarių atpalaidavimui ir stiprinimui?

1 pratimas. Atsistok. Rankos ant klubų. Lengvai, be įtampos judink kairiąją koją į priekį ir atgal 30 sekundžių. Atitinkamai pratimą atlik dešiniąja koja.
2 pratimas. Šonu atsistok prie kėdės, įsitverk į ją. Kelk koją į šoną ir vėl padėk ant grindų. Lengvai, be įtampos atlik pratimą su viena ir kita koja 15-20 kartų.
3 pratimas. Atsigulk. Rankos prie šonų. Kojos per kelius sulenktos. Pasikelk per dubenį šiek tiek į viršų ir vėl grįžk į pradinę padėtį.
4 pratimas. Atsigulk ant pilvo. Sulenk koją ir palinguok ja aukštyn – žemyn.
5 pratimas. Atsigulk ant nugaros. Sulenk dešiniąją koją per kelį ir stenkis rankomis prisitraukti prie krūtinės. Truputėlį stabtelėk ir pabūk tokioje būsenoje 15 sekundžių.
6 pratimas. Daryk įtūpstą ištiesiant kairiąją koją į priekį. Tokioje būsenoje pabūk 15 sekundžių. Įtūpstą atlik įsitvėrus į kėdę.
7 pratimas. Įsitvėrus į kėdę atlik įtūpstą į šoną ir taip pat užfiksavus padėtį pastovėk 15 sekundžių.
8 pratimas. Įsitvėrus į kėdę sukryžiuok kojas. Kairę ranką iškelk į viršų ir šiek tiek pasilenk į dešinę. Išlaikyk pozą 20 sekundžių.

Pratimus gali pradėti mokytis žiūrint šį vaizdo įrašą:

Jei abejoji, kad šie mankštos pratimai Tau tinkami, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su Tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt