Kaip efektyviai atsikratyti klubų skausmų? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip efektyviai atsikratyti klubų skausmų?

Pratimai laikysenai. Skausmo profilaktika. Kineziterapija, diagnostika, ištyrimas Vilniuje

Atėjus rudeniui vis dažniau imate jausti maudžiant nugaros apačią? Jaučiate, kad besikeičiantys orai vis dažniau suaktyvina klubų skausmus?

Sveiki klubų sąnariai – kokybiško žmogaus gyvenimo sąlyga, nes jie dalyvauja žmogui sėdint, einant, bėgant. Dėl to klubų sąnariams reikia skirti ypatingą dėmesį ir laikas nuo laiko juos atpalaiduoti.

Rekomenduojame pratimus, kuriuos paprasta atlikti namuose. Mankšta efektyviai padės atpalaiduoti klubų sąnarių spazmus ir dėl to sumažės ar visai išnyks klubų skausmai, klubai taps sveikesni.

Kaip atlikti pratimus, skirtus klubų sąnarių atpalaidavimui ir stiprinimui?

1 pratimas. Atsistokite. Rankos ant klubų. Lengvai, be įtampos judinkite kairiąją koją į priekį ir atgal 30 sekundžių. Atitinkamai pratimą atlikite dešiniąja koja.
2 pratimas. Šonu atsistokite prie kėdės, įsitverkite į ją. Kelkite koją į šoną ir vėl padėkite ant grindų. Lengvai, be įtampos atlikite pratimą su viena ir kita koja 15-20 kartų.
3 pratimas. Atsigulkite. Rankos prie šonų. Kojos per kelius sulenktos. Pasikelkite per dubenį šiek tiek į viršų ir vėl grįžkite į pradinę padėtį.
4 pratimas. Atsigulkite ant pilvo. Sulenkite koją ir palinguokite ja aukštyn – žemyn.
5 pratimas. Atsigulkite ant nugaros. Sulenkite dešiniąją koją per kelį ir stenkitės rankomis prisitraukti prie krūtinės. Truputėlį stabtelėkite ir pabūkite tokioje būsenoje 15 sekundžių.
6 pratimas. Darykite įtūpstą ištiesiant kairiąją koją į priekį. Tokioje būsenoje pabūkite 15 sekundžių. Įtūpstą atlikite įsitvėrus į kėdę.
7 pratimas. Įsitvėrus į kėdę atlikite įtūpstą į šoną ir taip pat užfiksavus padėtį pastovėkite 15 sekundžių.
8 pratimas. Įsitvėrus į kėdę sukryžiuokite kojas. Kairę ranką iškelkite į viršų ir šiek tiek pasilenkite į dešinę. Išlaikykite pozą 20 sekundžių.

Pratimus galite mokytis žiūrint šį vaizdo įrašą:

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Įveikti klubo skausmus, ar panaikinti skausmo priežastį gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt