Kad nebereikėtų įtraukti pilvo: 7 efektyvūs pratimai pilvo raumenims - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kad nebereikėtų įtraukti pilvo: 7 efektyvūs pratimai pilvo raumenims

Efektyvūs pratimai pilvui. Masažas ir mankštos svorio mažinimui

Atrodo, kad pažiūrėjus į veidrodį viskas atrodo puikiai: nauja šukuosena tinka prie akių, šypsena padailinta braškėmis kvepiančiu lūpdažiu, bateliai puikiai dera prie naujos palaidinės. Na, tik, kad palaidinė atrodytų taip kaip norisi, reikia šiek tiek sulaikyti orą ir… įtraukti pilvą. 

Tikriausiai ne kartą girdėta istorija, kad įtraukus pūpsantį pilvuką, ir suknelė, ir ta žavi palaidinė atrodo tiesiog nuostabiai, bet negi vaikščiosi dabar sulaikiusi kvapą? Yra dvi išeitys – arba atsisakyti tos nuostabios palaidinės, arba šiek tiek padirbėti, kad vaizdas veidrodyje džiugintų nuo A iki Z. 

Ir tikrai nebūtina dabar neišlįsti iš sporto salės, kol nepavirsi modeliu. Kiekvienas kūnas yra gražiausias tada, kada sveikiausias ir džiugina tiek iš vidaus, tiek iš išorės.Todėl šiandien jums rekomenduojame atlikti keletą tradicinių ir ne tokių tradicinių pratimų, kuriais sustiprinsite savo pilvo raumenis. Viskas, ko jums prireiks, tai jogos kilimėlis, motyvuojanti muzika ir, žinoma, noro bent 10 minučių per dieną džiaugtis savimi.

Mankšta, kuri leis džiaugtis dailesnėmis kūno linijomis:

1. Alkūnė – kelis. Šį pratimą darykite atsigulę ant nugaros. Rankas sunerkite už galvos, o galvą šiek tiek pakelkite, tačiau stenkitės per daug neįtempti kaklo, žiūrėkite į viršų išlaikydami galvą tiesiai. Tada su dešine alkūne siekite kairį kelį, o su kaire alkūne – dešinį. Pratimą pakartokite po 20 kartų į abi puses.

2. Dviračio minimas gulint. Pratimą darykite identiškai kaip prieš tai buvusį, tik viską kelis kartus greičiau, tarsi mintumėte įsivaizduojamą dviratį, bet vis dar siekite alkūnėmis kelius. Su kiekviena alkūne taip pat pakartokite po 20 kartų.

3. Atsisėdimai ištiesus kojas. Atsigulkite ant nugaros visiškai išsitiesę. Tada atsisėskite ištiesę rankas, o kojas laikykite suglaustas ir tiesias. Atsisėskite 90 laipsnių kampu, o tada vėl atsigulkite. Pratimą pakartokite 10 karų.

a. Jeigu norite geresnio efekto ar po kelių treniruočių pratimas darosi per lengvas,- atsisėdant pakelkite kojas į viršų taip, kad galėtumėte beveik priliesti su delnais.

4. Sulenktų kojų pakėlimas. Atsigulkite ant nugaros ir sulenkite kojas per kelius. Pakelkite sulenktas kojas, o nugarą išlaikykite tiesią. Pratimą pakartokite 15 kartų.

a. Sunkesnė šio pratimo versija – keliant ištiestas kojas į viršų. Rekomenduojame iš pradžių daryti tik sulenkus kojas, o tik vėliau, kai jūsų pilvo raumenys pakankamai sustiprės, – kelti ir ištiestas kojas.

5. Šoninė „lenta” (angl. Side plank). Atsigulkite ant šono, ištiesdami ir įtempdami visą kūną. Tada sulenkite ranką ir pasikelkite ant alkūnės. Šio pratimo metu labai svarbu išlaikyti visą kūną tiesų ir įtemptą, turite labai gerai jausti įtemptus pilvo raumenis. Tokioje „lentos” pozicijoje išsilaikykite 30-40 sekundžių ant skirtingų pusių. Vėliau galite ir ilgiau, tačiau daugiau nei 1 minutę nerekomenduojame.

a. Jeigu jaučiate, kad pratimas nėra pernelyg sudėtingas, – tą patį darykite šiek tiek nusileisdami žemyn.

6. Lėtas lipimas į kalną. Atsiremkite rankomis ir kojų pirštų galiukais ant žemės. Veidu žiūrėkite žemyn. Kūnas turi būti tiesus ir įtemptas. Sulenkite po vieną koją po 20 kartų tarsi eitumėte vietoje. Pratimą pasunkinti galite greičiau keisdami kojas tarsi bėgtumėte vietoje.

7. „Lenta” vaikštant į šonus. Atsistokite į „lentos” poziciją: delnais ir kojų pirštų galais remkitės į žemę, kūnas tiesus ir įtemptas. Tada dešinę koją pastatykite dešiniau ir vėl pritraukite prie kairės kojos. Tą patį padarykite ir su kaire koja. Tokį pratimą pakartokite 20 kartų su kiekviena koja.

a. Jeigu jaučiate, kad pratimas per lengvas, – abi kojas atitraukite vienu metu su pašokimu.

8. Pakartokite visus pratimus nuo pradžių 3-5 kartus, priklausomai nuo jūsų asmeninio fizinio pajėgumo.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Turėti dailesnę figūrą ir plokštesnį pilvuką gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

https://www.facebook.com/officialgoodful/videos/1704703909600068/

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt