Kaip negaištant laiko sporto salėje palaikyti vyriškas kūno formas? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip negaištant laiko sporto salėje palaikyti vyriškas kūno formas?

Mankštos mažinančios skausmus nugaros srityje. Kineziterapeutas Vilniuje

Esate labai užsiėmęs vyras ir dėl darbo reikalų apleidote treniruoklių salę? Dėl to pastebėjote, kad prarandate savo puikią vyrišką laikyseną ir moterų žvilgsnius? O artėja šventės ir šventiniuose vakarėliuose būtina išlikti nepriekaištingos išvaizdos. Juk šalia bus ir gražuolė moteris. Kaip rasti laiko savo kūno formoms palaikyti?

Rekomenduojame tik 4 minučių intensyvią treniruotę, kuri padės palaikyti nepriekaištingas kūno formas.

Kokius pratimus galima atlikti per 4 minutes ir suteikti savo kūnui dar daugiau vyriškumo?

Pirmiausia, prisiminkite, kad pratimą reikia atlikti per 30 sekundžių. Tada 10 sekundžių pailsėti. Laiką sekite Jums priimtiniausiu būdu. Arba pasinaudokite šiuo vaizdo įrašu:

1 pratimas. Atlikite pritupimus. Prisiminkite, juos atlikti reikia per 30 sekundžių.
2 pratimas. Atsigulkite. Rankos už galvos. Kelkite ir pritraukite kojų kelius prie alkūnių. Atsilenkimus darykite 30 sekundžių.
3 pratimas. Atlikite atsispaudimus nuo žemės. 30 sekundžių.
4 pratimas. Rankomis pasikelkite nuo žemės tarsi norėtumėte atlikti atsispaudimus. Kairiąją koją truputį sulenkite ir sukite į dešinę pusę, tada dešiniąją koją į kairę. Taip laikydamiesi ant rankų sukinėkite kojas 30 sekundžių.
5 pratimas. Rankomis atsiremkite į žemę tarsi ruoštumėtės atlikti atsilenkimus, pasikelkite ant rankų ir atsistokite – rankas ištieskite į viršų. Tada vėl rankos ant žemės, atsistokite. Taip šokinėkite 30 sekundžių.
6 pratimas. Pasiimkite rankšluostį, rankomis suimkite jo galus ir atsigulkite. Pritraukite rankas (nepaleisdami rankšluosčio) prie krūtinės, ištieskite į priekį. Kartokite 30 sekundžių.

Nors mankšta trunka tik 4 minutes, šios treniruotės metu dirba visi kūno raumenys ir besitreniruojantis gauna maksimalią naudą. Kol taupote laiką ir negalite lankytis sporto salėje, atlikite šiuos pratimus ir džiaukitės stangriu, ištreniruotu vyrišku kūnu.

Pastaba. Pratimų greitį ir intensyvumą rinkis pagal savo fizinį pasiruošimą ir sveikatą.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sustiprinti kūną ir sugrąžinti dailias formas gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.