Atsikratykite kelio skausmų be papildomų ir brangių treniruoklių - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Atsikratykite kelio skausmų be papildomų ir brangių treniruoklių

Diagnostinis ištyrimas ir mankštos Vilniuje.

Ar tiki statistika, kad net 15-20 procentų JAV gyventojų skundžiasi ūmiais kelio skausmais? O gal esi vienas iš tų, kuris prisideda prie šio būrio žmonių? Geriau būk išimtimi iš šios statistikos. Juk žinai, kad vienas iš pigiausių ir patikimiausių vaistų, padedančių sumažinti ar visai panaikinti kelio skausmus yra specialūs fiziniai pratimai?

Kaip atlikti pratimus, skirtus kelio skausmams sumažinti ar visai panaikinti?

1 pratimas. Atsistokite už kėdės. Rankomis atsiremkite į kėdės atkaltę. Užlenkite vieną koją maždaug 90 procentų kampu ir šiek tiek pasistiebkite, tada grįžkite į pradinę padėtį ir užlenkite kitą koją ir vėl pasistiebkite ant pirštų galų.
2 pratimas. Pasivaikščiokite šiek tiek pasistiebus ant pirštų galų. Stenkitės eiti taip, kad didžiausias krūvis tektų priekinei pėdos daliai. Šitaip galite pavaikščioti parke, einant į darbą ar iš jo. (Svarbu tinkama avalynė.)
3 pratimas. Lėtai ratukais per čiurną sukite pėdą į vieną, kitą pusę. Pakeiskite kojas.
4 pratimas. Atsigulkite ant nugaros. Dešinę koją užkelkite ant kairės palei čiurną. Paprašykite, kad kas nors palaikytų masažinį diržą ar specialiai pasiruoštą lanksčią juostą, kurią užkabinsite už pėdos. Tada atlikite lengvą tempimą. Jei pagalbininkų nėra, galite kitą juostos galą prisitvirtinti prie tvirto baldo.
5 pratimas. Pasidėkite įvairių daiktų: dubenėlį, rankšluostį ir porą smulkesnių, pavyzdžiui, pieštuką, liniuotę. Pirmiausia kojų pirštais užkelkite rankšluostį ant dubens, tada ant jo sukelkite smulkiuosius daiktelius. Treniruokitės ir kiekvieną kartą kojų pirštais kilnoti daiktus seksis vis geriau ir geriau.
6 pratimas. Teniso kamuoliuką padėkite po pėda ir juo masažuokite varinėjant kamuoliuką nuo pirštų iki kulno.

Šie pratimai (galite pažiūrėti ir vaido įrašą https://bit.ly/2JxXqMq ) Jums patiks, nes:

  • Atlikimui nereikia specialių patalpų ar įmantrios įrangos.
  • Juos atlikdami kartu treniruosis visos kojos raumenys.
  • Stiprėja sąnariai atitolindami įvairias su jais susijusias ligas bei skausmus.

Prisiminkite, kad kelio skausmų priežastys būna įvairios:

  • Osteoartritas/reumatoidinis artritas
  • Nutukimas
  • Per dideli fiziniai krūviai
  • Traumos
  • Uždegimai
  • Ir kt.

Dėl to pratimus rinkitės pagal savo asmeninę sveikatą.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Įveikti kelio skausmus, ar panaikinti skausmo priežastį gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt