1 minutės pratimas – Tavo grakščių kūno linijų paslaptis - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

1 minutės pratimas – Tavo grakščių kūno linijų paslaptis

Pratimai grakščioms kūno linijoms pasiekti

Vėl darosi pikta, kai apsivilkusi naują ar net savo mėgstamiausią suknelę, pamatai, jog ant pilvo nepageidaujami „gelbėjimosi ratai“, trūksta grakštumo, pastebi, kad priaugai svorio? Ką daryti, kad vėl galėtum džiaugtis moteriškomis grakščiomis kūno linijomis ir vilktis, ką panorėjusi?

Stangrų, lankstų, grakštų kūną turėsi, jei kasdien keletą akimirkų skirsi atlikti 1 minutės pratimą. Kokia šio pratimo paslaptis?

Atliekant pratimą

  • Treniruojamas pilvo presas išsprendžia atsikišusio pilvo problemas
  • Aktyvuojama daug kūno raumenų, dėl to mažėja svoris, išryškėja moteriškos kūno linijos

Pratimo atlikimo technika paprasta:

Atsigulk ant nugaros. Pečius šiek tiek kilstelėk aukštyn pasiremk alkūnėmis į grindis. Pakelk į viršų ištiestą dešinę koją, tada kairę. Kelias sekundes palaikyk abi į viršų pakeltas kojas. Nuleisk ta pačia tvarka: pirma – dešiniąją, tada – kairiąją koją. Pakartok kojų kėlimą 12 kartų. Užtruksi tik vieną minutę.

Jei pratimas patiks, padaryk 30 sekundžių pertraukėlę ir vėl pratimą pakartok. Pratimą rekomenduojama kartoti 3 kartus.

Kasdien atliekant šį pratimą Tavo kūnas taps stangresnis, lankstesnis, grakštesnis. Tu nuolat išlaikysi pastovų kūno svorį.

Jei skaitydama šį aprašymą dar abejoji, ar pavyks taisyklingai atlikti pratimą ir patirti maksimalų poveikį organizmui, pažiūrėk šį vaizdo įrašą ir išbandyk:

Atlik šį pratimą ir džiaukis moteriškomis grakščiomis kūno linijomis ir galimybe be streso dėl „ratilų“ ant pilvo vilktis bet kokį savo mėgstamą drabužį.

Jei abejoji, kad vienas pratimas gali išspręsti Tavo kūno grožio problemas, prie šio pratimo pridėk dar keletą. Juos pasirink, atsižvelgdama į savo individualius poreikius.

Jei pačiai susidaryti pratimų rinkinuką sudėtinga ar abejoji jų veiksmingumu, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt
Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.