1 minutės pratimas – Tavo grakščių kūno linijų paslaptis - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

1 minutės pratimas – Tavo grakščių kūno linijų paslaptis

Pratimai grakščioms kūno linijoms pasiekti

Vėl darosi pikta, kai apsivilkus naują ar net savo mėgstamiausią suknelę, pastebite, jog ant pilvo nepageidaujami „gelbėjimosi ratai“, trūksta grakštumo, pastebėjote, kad priaugote svorio? Ką daryti, kad vėl galėtumėte džiaugtis moteriškomis grakščiomis kūno linijomis ir vilktis, ką panorėjus?

Stangrų, lankstų, grakštų kūną turėsite, jei kasdien keletą akimirkų skirsi atlikti 1 minutės pratimą. Kokia šio mankštos paslaptis?

Atliekant pratimą:

  • Treniruojamas pilvo presas – išsprendžia atsikišusio pilvo problemas.
  • Aktyvuojama daug kūno raumenų, dėl to mažėja svoris, išryškėja moteriškos kūno linijos

Mankšta paprasta:

Atsigulkite ant nugaros. Pečius šiek tiek kilstelėkite aukštyn pasiremkite alkūnėmis į grindis. Pakelkite į viršų ištiestą dešinę koją, tada kairę. Kelias sekundes palaikykite abi į viršų pakeltas kojas. Nuleiskite ta pačia tvarka: pirma – dešiniąją, tada – kairiąją koją. Pakartokite kojų kėlimą 12 kartų. Užtruksite tik vieną minutę.

Jei pratimas patiks, padarykite 30 sekundžių pertraukėlę ir pratimą vėl pakartokite. Pratimą rekomenduojama kartoti 3 kartus.

Kasdien atliekant šį pratimą kūnas taps stangresnis, lankstesnis, grakštesnis. Taip pat išsilaikys pastovus kūno svoris.

Jei skaitant šį aprašymą dar abejojate, ar mankšta tikrai pavyks, galite ją atlikti žiūrint šį išsamų vaizdo įrašą:

Mankšta leis vėl džiaugtis dailiomis ir grakščiomis kūno linijomis. 

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai gali išspręsti kūno grožio problemas, galite pasirinkti kitus pratimus, pagal individualius poreikius. Jeigu patiems susidaryti mankštos pratimus sudėtinga, ar abejojate jų veiksmingumu – galite neabejoti ir kreiptis pagalbos pas specialistus. Galite pasikonsultuoti su kiniziterapeutu, arba atlikti išsamų kūno ištyrimą – diagnostiką, kurios metu pagal gautus rezultatus bus sudaryti Jums individualiai pritaikyti mankštos pratimai. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt