Kaip per keletą minučių pagerinti kraujo apytaką kojose ir jas sušildyti? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip per keletą minučių pagerinti kraujo apytaką kojose ir jas sušildyti?

Kineziterapinis ištyrimas, detali diagnostika ir mankštos vilniuje su profesionaliu kineziterapeutu

Liaudies išmintis byloja, kad norint išlikti sveiku ir energingu, kojas reikia laikyti šiltai. Gūžtelėjai pečiais, nes išties rūpiniesi savo kojomis: mūvi kokybiškas, šiltas kojines, tau tinkančius ir šiltus batus, bet kojos vis tiek šąla?

Iš tiesų, nepaisant to, kokia yra avalynė, kojos gali šalti dėl:

  • Geležies ir kitų elementų trūkumo;
  • Vitaminų trūkumo;
  • Kraujotakos sutrikimų.

Geriausiai priežastį nustatys ir gydymą rekomenduos gydytojas. Tačiau galite ir savarankiškai išbandyti vieną paprastą ir daug laiko neužimantį pratimą su buteliu.

Koks pratimas gali padėti pagerinti kraujo apytaką kojose ir jas sušildyti?

Pasiimk vandens pripiltą butelį ir padėjus vieną pėdą ant jo, ridenk butelį pirmyn – atgal. Tą patį atlik su kita koja. Vanduo butelyje rekomenduojamas vidutinės temperatūros, bet galima šiek tiek koreguoti, atsižvelgiant į metų laiką ir savo individualias savybes. Pavyzdžiui, iš karto galite pereiti prie šalto vandens, norint suaktyvinti kraujotaką. Tačiau reikia gerai žinoti savo asmenines sveikatos savybes, sekti pojūčius kojose. Rekomenduojame ramiai stebėti ir pajausti, kaip ir per kiek laiko į kojas grįžta šiluma.

Pratimą galima atlikti jums patogioje vietoje – tiek stovint, tiek sėdint.

Vieną iš atlikimo variantų galite pamatyti pažiūrėję šį vaizdo įrašą:

Pastaba. Šis pratimas tik viena iš galimybių pagerinti kojų pėdų kraujotaką ir sušildyti kojas. Atlikimo ilgį rinkitės pagal savo individualius poreikius, nes kiekvienas organizmas reikalauja savitų pratimų ir fizinio krūvio.

Jei abejoji, kokius mankštos pratimus pasirinkti, o gal galvoji apie papildomas procedūras sveikatai pagerinti, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt