Kaip be drastiškų priemonių atsikratyti „gelbėjimosi rato“ aplink pilvą? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip be drastiškų priemonių atsikratyti „gelbėjimosi rato“ aplink pilvą?

Efektyvūs pratimai svorio metimai. Mankšta su kineziterapeutu

Praūžus didžiausioms metų šventėms pastebėjote, kad jums patinkantys rūbai pasidarė itin aptemti, o kai kuriuos net gi sunku apsirengti? Erzina „gelbėjimosi ratas“, trukdantis grakštumui? Ir žinoma, galvojate, kad norint atsikratyti papildomų kilogramų ir padailinti kūno linijas reikės gerokai paplušėti sporto klube, atsisakyti mėgstamų patiekalų ar net išbandyti brangius maisto papildus?

Ne, savo kūno linijas padailinti galite atlikdami vos 2 paprastus ir lengvus pratimus kasdien.

Efektinga mankšta deginanti riebalus aplink pilvo sritį: 

  1. Atsiklaupkite ant kelių, rankomis atsiremkite į grindis. Ištieskite rankas į priekį, siekite grindų, kaktą priglauskite prie grindų.
  2. Atsiklaupkite ant kelių, rankomis atsiremkite į grindis. Kelkite nugarą į viršų tarsi vaizduotum kobrą, vėl grįžkite į pradinę padėtį ir traukite pilvą arčiau grindų. Pratimą atlikite atsižvelgdami į savo asmenines savybes.

Pastaba. Ši mankšta reguliariai padės išvengti ar sumažins jūsų talijos apimtis. Pratimų efektyvumas priklauso nuo jūsų asmeninės fizinės būklės, sveikatos, fizinio pasirengimo.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt