Kaip be drastiškų priemonių atsikratyti „gelbėjimosi rato“ aplink pilvą? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip be drastiškų priemonių atsikratyti „gelbėjimosi rato“ aplink pilvą?

Efektyvūs pratimai svorio metimai. Mankšta su kineziterapeutu

Praūžus didžiausioms metų šventėms pastebėjote, kad jums patinkantys rūbai pasidarė itin aptemti, o kai kuriuos net gi sunku apsirengti? Erzina „gelbėjimosi ratas“, trukdantis grakštumui? Ir žinoma, galvojate, kad norint atsikratyti papildomų kilogramų ir padailinti kūno linijas reikės gerokai paplušėti sporto klube, atsisakyti mėgstamų patiekalų ar net išbandyti brangius maisto papildus?

Ne, savo kūno linijas padailinti galite atlikdami vos 2 paprastus ir lengvus pratimus kasdien.

Efektingi pratimai deginantys riebalus aplink pilvą:

  1. Atsiklaupk ant kelių, rankomis atsiremk į grindis. Ištiesk rankas į priekį, siek grindų, kaktą priglausk prie grindų.
  2. Atsiklaupk ant kelių, rankomis atsiremk į grindis. Kelk nugarą į viršų tarsi vaizduotum kobrą, vėl grįžk į pradinę padėtį ir trauk pilvą arčiau grindų. Pratimą atlik atsižvelgdama į savo asmenines savybes.

Pastaba. Šie pratimai atliekami reguliariai padės išvengti ar sumažins jūsų talijos apimtis. Pratimų efektyvumas priklauso nuo jūsų asmeninės fizinės būklės, sveikatos, fizinio pasirengimo.

Jei abejoji, kad šie pratimai tau tinkami ar manai, kad tau reikia individualiai pritaikytos mankštos, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu susisieksime, išsiaiškinsime tavo poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt