3 minučių treniruotė Jūsų gražioms šlaunims - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

3 minučių treniruotė Jūsų gražioms šlaunims

Efektyvus masažas mažinantis celiulitą. anticeliulitinis masažas Vilniuje

Šiemet lietuviška vasara ragina išlįsti iš drabužių, slepiančių Jūsų kūną? Ir vis dar nesiryžtate, nes esate nepatenkintos savo kūno linijomis? Net trumpo sijonėlio dar neapsivilkote, nes:

  • piktinatės savo šlaunų suglebimu;
  • o treniruoklių salei ar liekninimo procedūroms šiuo metu kaip tik neturite laiko.

Šlaunims stangrumą galite sugrąžinti atlikdamos paprastus, bet efektingus pratimus kasdien. Ir tai užtruks TIK 3 minutes.

Rekomenduojame pratimus, padėsiančius Jums

  • susigrąžinti stangrias šlaunis
  • džiaugtis galimybe vilktis trumpus vasariškus sijonus

1 pratimas. Atsistojame tiesiai. Rankas padedame ant klubų, kojos – į šalis. Šiek tiek pasistiebiame ant pirštų galų – tiek, kad būtų patogu stovėti. Darome įtūpstus. Atliekame 10 kartų.

2 pratimas. Kojos plačiai į šalis, stovime ant grindų remdamiesi pilna pėda. Šiek tiek pritūpiame ir tarsi spyruokliuojame – aukštyn žemyn. Išlaikome pradinę padėti – lengvą pritūpimą.

3 pratimas. Atsigulame ant grindų. Kojos tiesios ir suglaustos, iškeliame jas į viršų. Rankos guli tiesiai priglaustos prie šonų. Kojas tiesiame į šonus, grąžiname į pradinę padėtį. Vėl tiesiame į šonus, grįždami į pradinę padėtį kojas ore sukryžiuojame.

4 pratimas. Atsigulame ant dešiniojo šono. Dešinę koją ištiesiame, o kairiąją sulenkiame ir keliu liečiame grindis. Tada ištiestąją koją pakilnojame aukštyn-žemyn. Galima šiek tiek ją pasvyruoti ir neliečiant žemės. Rinkitės pratimo atlikimo sudėtingumą pagal savo fizinį pasirengimą. Stenkitės nesukelti sau skausmo ar didelio nepatogumo.
Tą patį veiksmą atliekame atsigulę ant kairiojo šono.

Kad pradžioje būtų lengviau, atlikite pratimus žiūrint šį vaizdo įrašą:

PASTABA.

Jei abejojate, kad šie pratimai gali padėti sustangrinti Jūsų šlaunis prie šių pratimų pridėkite dar keletą. Juos pasirinkite, atsižvelgdamos į savo individualius poreikius.

Jei savarankiškai sudėtinga susidaryti pratimų rinkinuką ar kyla abejonių dėl jų veiksmingumu, galite pasikonsultuoti su specialistu. Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime tik Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt