Apimčių mažinimo pratimai kuriuos galite atlikti tiesiog savo lovoje! - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Apimčių mažinimo pratimai kuriuos galite atlikti tiesiog savo lovoje!

Efektuvūs pratimai kurie padės numesti svorio. Mankštos Vilniuje

Tikriausiai neretai pagalvojate, kad atėjus vasarai norėtumėte džiaugtis gražiomis ir stangriomis kūno linijomis. Žinoma, kad tai pasiektumėte reikia įdėti šiek tiek pastangų. Šiandien jums rekomenduojame pratimus, kuriuos galėsite atlikti tiesiog savo lovoje prieš einant miegoti. Darant šiuos pratimus kiekvieną vakarą, jau po dviejų savaičių pastebėsite pirmuosius rezultatus – sustangrės sėdmenys bei sustiprės pilvo raumenys. Iki vasaros suknelių sezono dar yra šiek tiek laiko, taigi dar nevėlu pradėti ruoštis ir su mėgstamais drabužiais atrodyti dar gražiau!

Taigi, nuo ko pradėti?

  • Pirmiausiai pasirūpinkite patogia, judesių nevaržančia apranga. Tikrai nerekomenduojame šių pratimų daryti su pižama!
  • Atsižvelkite, ar jūsų miegamąjame šalia lovos yra pakankamai vietos atlikti šiems pratimams. Kai jau įsitikinote, kad esate pasiruošusi, pradėkite daryti pratimus lėčiau nei rodoma video ir kartokite juos bent po 10 kartų. Atminkite, kad nereikėtų pradedant sportuoti daryti daugiau nei galite. Geriau darykite po mažiau ir lėčiau, tačiau reguliariai kiekvieną dieną.
  • Nepamirškite, kad kvėpavimas taip pat labai svarbi mankštos dalis. Tolygiai įkvėpkite ir iškvėpkite darydamos pratimus. Jeigu pajutote, kad oro trūksta – sustokite, pailsėkite, kol vėl pradėsite tolygiai kvėpuoti ir vėl pradėkite pratimus.
  • Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojame kiekvieną dieną vieną pratimą daryti po kelis kartus daugiau, tada keletą dienų išlaikykite vienodą skaičių. Jeigu pajutote, kad galite daryti daugiau ir ilgiau – po truputį darykite daugiau kartų vieną pratimą.

    Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais.

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt.