Kaip be varginančių dietų ir ilgų valandų sporto salėje nuolat išlaikyti seksualias kojas ir užpakaliuką? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip be varginančių dietų ir ilgų valandų sporto salėje nuolat išlaikyti seksualias kojas ir užpakaliuką?

Masažas kojoms. Mnakštos ir masažai pavargusioms kojoms

Ar žinai jausmą, kai apsivilkusi naują suknelę prieš eidama į vakarėlį pamatai, jog pernelyg suglebę kojų raumenys ir suknelės ilgis jau netinkamas? O gal suerzina per daug atsikišęs užpakaliukas? Žiemą taip lengva priaugti svorio, nes vis ramina mintis, jog storesni šilti drabužiai uždengs figūros netobulumus, o suvalgytas kaloringas ir kartais ne itin sveikas maistas – puikus būdas sušilti. Visgi šie nusiraminimai nebepadeda, kai stovi prieš veidrodį prieš šventinius vakarėlius, kur norisi pasipuošti plonais ir moterišką eleganciją pabrėžiančiais rūbais.

Kaip išspręsti šią problemą?

  • laukti stebuklingų dietų receptų ?
  • bėgti lieti prakaito į sporto salę?

Šito neprireiks, jei kasdien su pasimėgavimu, neskiriant daug papildomo laiko atliksi keletą pratimų, užkirsiančių kelią papildomų riebaliukų ant kojų ar užpakaliuko kaupimuisi.

Išbandyk smagius ir figūrą gražinančius mankštos pratimus ir džiaukis stangriomis kojomis ir užpakaliuku:

  1. Pasiimk porą nedidelių medžiagos skiautelių ir pasidėk jas po kojomis
  2. Pasilenk, padėk rankas ant grindų ir imk judinti abi kojas, tarsi norėtum kažką nešvaraus medžiagėlėmis nuvalyti nuo grindų. Taip su nuotaika tarsi ,,pavalyk“ grindis 7-10 kartų
  3. Atsistok, rankas pakelk į viršų ir valymo judesius (gilius įtūpstus) atlik su kaire, tada su dešine koja. Taip pat pakartok po 5-6 kartus.
  4. Vėl 1-2 kartus atsirėmusi rankomis į grindis atlik judesį abiem kojomis.
  5. Pasimėgauk pratimu pasukinėdama kojas į šalis, paimprovizuok.

Daryk pratimus su pasimėgavimu. Įtvirtink juos žiūrėdama šį vaizdo įrašą:

Pratimai leis vėl džiaugtis moteriškomis grakščiomis kojomis ir galimybe be streso dėl per daug atsikišusio užpakaliuko vilktis bet kokį savo mėgstamą drabužį.

Jei abejoji, kad šie pratimai gali išspręsti Tavo kūno grožio problemas, pasirink papildomų pratimų atsižvelgdama į savo individualius poreikius.

Jei pačiai susidaryti pratimų rinkinuką sudėtinga ar abejoji jų veiksmingumu, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.