Kaip be varginančių dietų ir ilgų valandų sporto salėje nuolat išlaikyti seksualias kojas ir užpakaliuką? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip be varginančių dietų ir ilgų valandų sporto salėje nuolat išlaikyti seksualias kojas ir užpakaliuką?

Masažas kojoms. Mnakštos ir masažai pavargusioms kojoms

Ar žinote tą jausmą, kai apsivilkus naują suknelę prieš einant į vakarėlį pastebite, kad pernelyg suglebę kojų raumenys ir suknelės ilgis jau netinkamas? O gal erzina per daug atsikišęs užpakaliukas? Žiemą taip lengva priaugti svorio, nes vis ramina mintis, jog storesni šilti drabužiai uždengs figūros netobulumus, o suvalgytas kaloringas ir kartais ne itin sveikas maistas – puikus būdas sušilti. Visgi šie nusiraminimai nebepadeda, stovint prieš veidrodį prieš šventinius vakarėlius, kai norisi pasipuošti plonais ir moterišką eleganciją pabrėžiančiais rūbais.

Kaip išspręsti šią problemą?

  • laukti stebuklingų dietų receptų?
  • bėgti lieti prakaito į sporto salę?

Šito neprireiks, jei kasdien su pasimėgavimu, neskiriant daug papildomo laiko atliksite keletą mankštos pratimų, užkertančių kelią papildomų riebaliukų ant kojų ar užpakaliuko kaupimuisi.

Tai smagi ir figūrą gražinanti mankšta, kuris leis džiaugtis  stangriomis kojomis ir užpakaliuku:

  1. Pasiimkite porą nedidelių medžiagos skiautelių ir pasidėkite jas po kojomis
  2. Pasilenkite, padėkite rankas ant grindų ir imkite judinti abi kojas, tarsi norėtumėte kažką nešvaraus nuvalyti nuo grindų. Taip su nuotaika tarsi ,,pavalykite“ grindis 7-10 kartų
  3. Atsistokite, rankas pakelkite į viršų ir valymo judesius (gilius įtūpstus) atlikite su kaire, tada su dešine koja. Taip pat pakartokite po 5-6 kartus.
  4. Vėl 1-2 kartus atsirėmus rankomis į grindis atlikite judesį abiem kojomis.
  5. Pasimėgaukite pratimu pasukinėdami kojas į šalis, paimprovizuokite.

Šiuos mankštos pratimus atlikite su pasimėgavimu. O įtvirtinkite Įtvirtink juos žiūrėdami šį vaizdo įrašą:

Mankšta leis vėl džiaugtis moteriškomis grakščiomis kojomis ir užpakaliuku.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai gali išspręsti kūno grožio problemas, galite pasirinkti kitus pratimus, pagal individualius poreikius. Jeigu patiems susidaryti mankštos pratimus sudėtinga, ar abejojate jų veiksmingumu – galite neabejoti ir kreiptis pagalbos pas specialistus. Galite pasikonsultuoti su kiniziterapeutu, arba atlikti išsamų kūno ištyrimą – diagnostiką, kurios metu pagal gautus rezultatus bus sudaryti Jums individualiai pritaikyti mankštos pratimai. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt