Krūtinės raumens tempimo pratimas norintiems pagerinti laikyseną - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Krūtinės raumens tempimo pratimas norintiems pagerinti laikyseną

Tempimo pratimai Vilniuje su profesionaliu kineziterapeutu. Diagnostinis viso kūno ištyrimas

Viena dažniausių nugaros skausmų priežastis – netaisyklinga laikysena. Netaisyklingą laikyseną daugeliu atveju lemia mūsų mažai judrus gyvenimo būdas. Daugiau laiko praleidžiame sėdėdami, o daug mažiau judėdami. Į darbą keliaujame automobiliu ar viešuoju transportu, rečiau dviračiu, o visai retai ryžtamės daugiau nei pusvalandžio pasivaikščiojimui į darbą. Įprotis judėti mažiau skatina vienus mūsų raumenis įsitempti labiau, o kitus atsipalaiduoti. Todėl laikui bėgant kai kurie raumenys tiesiog atpranta dirbti. Šiandien norėtume atkreipti dėmesį į krūtinės raumens veiklą. Ilgai dirbant sėdimą darbą krūtinės raumuo sutrumpėja, tampa nebejudrus, todėl pradedame pečius stumti į priekį, kitaip tariant kūprintis. Norint sustiprinti krūtinės raumenį ir pagerinti laikyseną, rekomenduojame atlikti krūtinės raumens tempimo pratimą.

Pratimą video klipe rodo MATANČIOS RANKOS kineziterapeutė ir masažo ekspertė Raimonda Misiulytė. Šį pratimą galite atlikti tiesiog darbe, o viskas ko jums prireiks tai kambario kampas! Tempimo pratimas atliekamas trimis etapais, kai rankos laikomos krūtinės lygyje, pečių lygyje ir galvos lygyje. Krūtinės raumens tempimo pratimą atliksite greičiau nei per 5 minutes, tačiau darydami reguliariai kiekvieną dieną tikrai pajusite rezultatus – pečiai grįš į savo natūralią poziciją, sumažės pečių ir nugaros skausmai, laikysena bus taisyklingesnė, o nugara tvirtesnė. Jeigu žiūrint šį video jums kyla klausimai, abejojate, ar jums teisingai pavyksta atlikti krūtinės raumens tempimo pratimą, o gal norite gauti tik su jūsų sveikata susijusių patarimų, spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt.

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu kineziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.