Krūtinės raumens tempimo pratimas norintiems pagerinti laikyseną - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Krūtinės raumens tempimo pratimas norintiems pagerinti laikyseną

Tempimo pratimai Vilniuje su profesionaliu kineziterapeutu. Diagnostinis viso kūno ištyrimas

Viena dažniausių nugaros skausmų priežastis – netaisyklinga laikysena. Netaisyklingą laikyseną daugeliu atveju lemia mūsų mažai judrus gyvenimo būdas. Daugiau laiko praleidžiame sėdėdami, o daug mažiau judėdami. Į darbą keliaujame automobiliu ar viešuoju transportu, rečiau dviračiu, o visai retai ryžtamės daugiau nei pusvalandžio pasivaikščiojimui į darbą. Įprotis judėti mažiau skatina vienus mūsų raumenis įsitempti labiau, o kitus atsipalaiduoti. Todėl laikui bėgant kai kurie raumenys tiesiog atpranta dirbti.

Šiandien norėtume atkreipti dėmesį į krūtinės raumens veiklą. Ilgai dirbant sėdimą darbą krūtinės raumuo sutrumpėja, tampa nebejudrus, todėl pradedame pečius stumti į priekį, kitaip tariant kūprintis. Taisyklingai atliekama mankšta – vienas iš efektyvių būdų, norint sustiprinti krūtinės raumenį ir pagerinti laikyseną.

Pratimą video klipe rodo MATANČIŲ RANKŲ kineziterapeutė ir masažo ekspertė Raimonda Misiulytė. Šį pratimą galite atlikti tiesiog darbe, o viskas ko jums prireiks tai kambario kampas! Tempimo pratimas atliekamas trimis etapais, kai rankos laikomos krūtinės lygyje, pečių lygyje ir galvos lygyje. Krūtinės raumens tempimo pratimą atliksite greičiau nei per 5 minutes, tačiau darydami reguliariai kiekvieną dieną tikrai pajusite rezultatus – pečiai grįš į savo natūralią poziciją, sumažės pečių ir nugaros skausmai, laikysena bus taisyklingesnė, o nugara tvirtesnė.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Pagerinti laikyseną ir įveikti nugaros skausmus, ar panaikinti skausmo priežastį gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt.

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.