Kas yra mankšta Jūs tikrai žinote ar bent jau girdėjote, tik turbūt kaip ir daugelis netikite jos efektyvia nauda.

Mankšta asocijuojasi su paprastais fiziniais pratimais, bet ne su rimtu gydymu. Jei taip galvojate, Jūsų nuomonės pakeisti nesistengsime, tačiau įvardinsime laiko patikrintus įvairius privalumus ir naudas, kuriuos suteikia taisyklingai atliekama mankšta.

Kodėl jaučiate nuolat besikartojančius nugaros, galvos, kojų skausmus?
Kodėl celiulitas su kiekviena diena vis ryškėja?
Kodėl sportuojant nepasiekiame užsibrėžtų rezultatų, o po traumų neišeina pagreitinti gijimo?
Daugelio problemų priežastis – ydinga laikysena ir netaisyklingai atliekami fiziniai pratimai.

Esant ydingai laikysenai, vieni raumenys per daug įsitempia, kiti atsipalaiduoja. Dėl šios priežasties Jūs žymiai greičiau pavargstate. Su laiku atsiranda nemalonus maudimas, nuolatiniai nugaros, kaklo, galvos ir krūtinės skausmai, kvėpavimo ir virškinimo sutrikimai, celiulitas.

Tyrimais įrodyta, kad Net 80% žmonių nemoka taisyklingai kvėpuoti ir atlikti elementarių mankštos pratimų, juos klaidingai daro kopijuodami kitus, atliekami pratimai yra pasenę ar net draudžiami šiuolaikinės medicinos. Atsiranda didelė rizika patirti traumas, susižeisti ir persitempti treniruočių metu.

Ar išmokus taisyklingai mankštintis ir kvėpuoti, mankšta gali padėti išspręsti Jūsų problemas?

Nesudėtingi, tačiau teisingai atliekami mankštos pratimai efektyviai didina stuburo lankstumą, raumenų elastingumą, stiprina raumenis arba sumažina jų įtampą. Taisyklingai atliekami pratimai pašalins varginantį nugaros skausmą, sumažins kojų tinimą ir nuovargį, padidins energiją ir ištvermę, sustiprins imunitetą.

Dings Jus kamuojantys skausmai įvairiose kūno vietose. Išmoksite taisyklingai sėdėti, stovėti, laikyti galvą, nejausite jokių skausmų ir nepatogumų dirbdami darbo vietoje ir tai taps Jūsų naujais įpročiais. Atrodysite ne tik visuomet pasitempę ir žvalūs, bet ir žymiai pagerės Jūsų fizinė sveikata.

Atminkite, turint sveikatos problemų, jas reikia spręsti dabar. kiekviena uždelsta diena Jūsų problemas tik dar labiau gilina ir didina gydymo kainą.

Nelaukite, Registruokitės pirmam vizitui pas mankštos specialistą profesionalą, turintį medicininį išsilavinimą.
Pirmo 60 minučių trukmės vizito metu:

Įvertinsime Jūsų laikysena, nustatysime įsitempusius ir “nedirbančius” raumenis, surasime tikslias nuolatines
problemines vietas ir įvardinsime jų atsiradimo priežastis;
Parodysime, kokius pratimus Jums naudinga daryti, kaip juos taisyklingai atlikti ir išvengti traumų, kaip pačiu
greičiausiu ir saugiausiu būdu pasiekti užsibrėžtus rezultatus;
Pagal Jūsų nusiskundimus ir poreikius sudarysime individualią tinkamo krūvio mankštų programą.

Individuali mankšta

Registruokitės pirmam vizitui pas mankštos specialistą profesionalą, turintį medicininį išsilavinimą,
kuris atsižvelgdamas į Jūsų nusiskundimus ir poreikius sudarys individualią mankštų programą, kartu su Jumis mankštinsis ir parodys, kaip tai daryti taisyklingai.

60 min 50€

* Abonementai (Žiūrėti kainoraštį)

Registracija

  Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime per 1 darbo dieną.

  Užklausa išsiųsta sėkmingai

  Dėkojame už užklausą. Su Jumis susisieksime artimiausiasiu metu. Rezervuosime Jums patogiausią laiką.

  *Pagal galiojančius teisės aktus, turime Jus įspėti, kad šiame tekste išvardintų rezultatų mes negarantuojame, nes jie priklauso nuo kiekvieno asmens individualių savybių ir gyvenimo būdo. Mes pateikiame daugumos mūsų klientų pasiektus rezultatus, kurie laikėsi mūsų sudarytų programų ir patarimų.

  Prieš 24 valandas nepranešus, kad negalėsite atvykti į masažą, Jūsų vizitas bus pažymėtas kaip įvykęs ir už jį nuskaičiuojami pinigai. Gerbkime savo ir kitų laiką!

  Informuojame, kad asmenys, kurie registruojasi vizitui ir piktybiškai neatvyksta ar periodiškai perkeldinėja vizitus rezervuodami laiką ir taip pat neatvyksta pasinaudoti paslauga, neinformuodami apie tai iš anksto, yra registruojami tik tuomet, kai iš anksto atsiskaitoma už paslaugą.

  Suteikiame 30 dienų pinigų gražinimo garantiją.