5 smagūs pratimai baseine stangrioms kūno formoms išlaikyti - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

5 smagūs pratimai baseine stangrioms kūno formoms išlaikyti

Diagnostinis ištyrimas, profesonalios mankštos

Vis dar atostogauji? O gal atostogų žavesį primena po darbo lankomas baseinas? Jame gali ne tik smagiai paplaukioti ir atsipalaiduoti, bet ir atlikti papildomų pratimų, kurie sustangrins tavo kūno linijas. Nori turėti grakščias kojas, stangrias šlaunis ir užpakaliuką bei puikią laikyseną? Atlik pratimus baseine.

Pratimai, daromi baseine:

  • sustiprins blauzdas, šlaunis, klubus bei sėdmenis.
  • pagerins kūno koordinaciją ir laikyseną.
  • suteiks energingumo ir pakels nuotaiką.

Kaip tinkamai atlikti pratimus baseine?

1 pratimas. Atsistok ant baseino dugno, tegu vanduo apsemia beveik iki pažastų, kad būtų patogu rankas judinti virš vandens. Bėk vietoje kiek įmanoma greičiau apie 30 sekundžių.
2 pratimas. Prieik prie baseino krašto. Vandenyje pritūpk ir atsispyrus pasikelk rankomis atsirėmusi į baseino kraštą. Tada vėl pamažu nusileisk, pritūpk. Pratimą kartok 10-15 kartų.
3 pratimas. Atsistok vandenyje, kad jis apsemtų beveik iki kaklo. Tada pašokinėk, kūno pusiausvyrą reguliuojant rankų pakėlimu ir nuleidimu.
4 pratimas. Pradinė padėtis tokia pat kaip ir 3 pratime. Suglausk kojas, šiek tiek sulenk per kelius ir šokinėk į vieną pusę, tada į kitą.
5 pratimas. Vandenyje judink kojas ir rankas tarsi eitum vietoje.

Mokykis pratimus kartu su trenere:

Pastaba. Pratimus rinkis pagal savo individualias fizines savybes ir sveikatą.

Jei abejoji, kad šie mankštos pratimai Tau tinkami ar nori sužinoti pratimų, tinkamų ne tik baseine, bet ir sausumoje, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su Tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt