5 smagūs pratimai baseine stangrioms kūno formoms išlaikyti - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

5 smagūs pratimai baseine stangrioms kūno formoms išlaikyti

Diagnostinis ištyrimas, profesonalios mankštos

Vis dar atostogaujate? O gal atostogų žavesį primena po darbo lankomas baseinas? Jame galite ne tik smagiai paplaukioti ir atsipalaiduoti, bet ir atlikti papildomų pratimų, kurie sustangrins Jūsų kūno linijas. Norite turėti grakščias kojas, stangrias šlaunis ir užpakaliuką bei puikią laikyseną? Atlikite pratimus baseine.

Pratimai, daromi baseine:

  • sustiprins blauzdas, šlaunis, klubus bei sėdmenis.
  • pagerins kūno koordinaciją ir laikyseną.
  • suteiks energingumo ir pakels nuotaiką.

Kaip tinkamai atlikti pratimus baseine?

1 pratimas. Atsistokite ant baseino dugno, tegu vanduo apsemia beveik iki pažastų, kad būtų patogu rankas judinti virš vandens. Bėkite vietoje kiek įmanoma greičiau apie 30 sekundžių.
2 pratimas. Prieikite prie baseino krašto. Vandenyje pritūpkite ir atsispyrus pasikelkite rankomis atsirėmusi į baseino kraštą. Tada vėl pamažu nusileiskite, pritūpkite. Pratimą kartokite 10-15 kartų.
3 pratimas. Atsistokite vandenyje, kad jis apsemtų beveik iki kaklo. Tada pašokinėkite, kūno pusiausvyrą reguliuojant rankų pakėlimu ir nuleidimu.
4 pratimas. Pradinė padėtis tokia pat kaip ir 3 pratime. Suglauskite kojas, šiek tiek sulenkusi per kelius ir šokinėkite į vieną pusę, tada į kitą.
5 pratimas. Vandenyje judinkite kojas ir rankas tarsi eitum vietoje.

Mokykitės pratimus kartu su trenere:

Pastaba. Pratimus rinkitės pagal savo individualias fizines savybes ir sveikatą.

Jei abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami ar norite sužinoti pratimų, tinkamų ne tik baseine, bet ir sausumoje, galite pasikonsultuoti su specialistu. Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individualus kineziterpinis ištyrimas, mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.