Kaip sėkmingai sustangrinti kojas ir suteikti joms grakštumo? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip sėkmingai sustangrinti kojas ir suteikti joms grakštumo?

Efektyvi kineziterapija ir mankštos Vilniuje. Kaklo, nugaros skausmai, netaisyklinga laikysena

Ar dažnai stovėdama prieš veidrodį pagalvoji, jog metas pakoreguoti kūno linijas? Nori apsivilkti gražų mini sijonėlį, tačiau kojos atrodo per storos? Galvoji: kokias procedūras atlikti, kad sustangrėtų ir pagrakštėtų kojos bei visa talija būtų lieknesnė?

Pirmiausia, siūlome ne ieškoti brangių lieknėjimui skirtų vaistų ar drastiškai laikytis vienos ar kitos dietos, o išbandyti keletą paprastų pratimų, padėsiančių išlaikyti gražią figūrą, suteiksiančių energijos ir, žinoma, geros nuotaikos.

Kokie pratimai gali padėti sustangrinti kojų raumenis ir pagrakštinti taliją?

Pirmiausia įsijunk mėgstamą muziką, nes juk smagiau sportuoti, kai skamba mėgstamos melodijos. Gerai nuotaikai sukurti tinkantis pratimų vaizdo įrašas:

1 pratimas. Atsistok, kojas praskėsk į šalis ir šiek tiek pritūpk. Su šypsena, linksmai daryk nepilnus pritūpimus. Tiesios spyruokliuok kojomis.
2 pratimas. Pradinė padėtis ta pati. Kairę koją kelk į šoną – ištiesk, tada dešinę – ištiesk. Irgi šitaip „pažygiuok“ keletą kartų. Prisimink, kad pratimą reikia atlikti su gera nuotaika.
3 pratimas. Kairiąją koją keletą kartų kelk į šoną, grįžk į pradinę padėtį. Kelk į šoną – į pradinę padėtį. Tą patį atlik su dešine koja. Kad būtų lengviau, laisvai mosikuok rankomis. Tuo pačiu treniruosi ir jas.
4 pratimas. Atsistok ir lėtai judinant klubus pritūpk, tarsi darytum „gyvatės“ pozą.

Dar kartą arba du pakartok tuos pačius pratimus. Atlik juos linksmai, tarsi šoktum diskotekoje. Smagiai judink kojas, varijuok judesiais, judink rankas.

Pastaba. Šie pratimai tik viena iš galimybių sustangrinti kojų raumenis ir pagražinti kojas. Atlikimo ilgį rinkis pagal savo individualius poreikius, nes kiekvienas organizmas reikalauja savitų pratimų ir fizinio krūvio.

Jei abejoji, kokius mankštos pratimus pasirinkti, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt