Kaip sėkmingai sustangrinti kojas ir suteikti joms grakštumo? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip sėkmingai sustangrinti kojas ir suteikti joms grakštumo?

Efektyvi kineziterapija ir mankštos Vilniuje. Kaklo, nugaros skausmai, netaisyklinga laikysena

Ar dažnai stovėdami prieš veidrodį pagalvojate, jog metas pakoreguoti kūno linijas? Norite apsivilkti gražų mini sijonėlį, tačiau kojos atrodo per storos? Galvojate: kokias procedūras atlikti, kad sustangrėtų ir pagrakštėtų kojos bei visa talija būtų lieknesnė?

Pirmiausia, siūlome ne ieškoti brangių lieknėjimui skirtų vaistų ar drastiškai laikytis vienos ar kitos dietos, o išbandyti keletą paprastų pratimų, padėsiančių išlaikyti gražią figūrą, suteiksiančių energijos ir, žinoma, geros nuotaikos.

Kokie mankšta gali padėti sustangrinti kojų raumenis ir pagrakštinti taliją?

Pirmiausia įsijunkite mėgstamą muziką, nes juk smagiau sportuoti, kai skamba mėgstamos melodijos. Gerai nuotaikai sukurti tinkantis pratimų vaizdo įrašas:

1 pratimas. Atsistokite, kojas praskėskite į šalis ir šiek tiek pritūpkite. Su šypsena, linksmai darykite nepilnus pritūpimus. Tiesiai spyruokliuokite kojomis.
2 pratimas. Pradinė padėtis ta pati. Kairę koją kelkite į šoną – ištieskite, tada dešinę – ištieskite. Irgi šitaip „pažygiuokite“ keletą kartų. Prisiminkite, kad pratimą reikia atlikti su gera nuotaika.
3 pratimas. Kairiąją koją keletą kartų kelkite į šoną, grįžkite į pradinę padėtį. Kelkite į šoną – į pradinę padėtį. Tą patį atlikite su dešine koja. Kad būtų lengviau, laisvai mosikuokite rankomis. Tuo pačiu treniruojasi ir jos.
4 pratimas. Atsistokite ir lėtai judinant klubus pritūpkite, tarsi darytumėte „gyvatės“ pozą.

Dar kartą arba du pakartokite tuos pačius pratimus. Atlikite juos linksmai, tarsi šoktumėte diskotekoje. Smagiai judinkite kojas, varijuokite judesiais, judinkite rankas.

Pastaba. Ši mankšta tik viena iš galimybių sustangrinti kojų raumenis ir pagražinti kojas. Atlikimo ilgį rinkitės pagal savo individualius poreikius, nes kiekvienas organizmas reikalauja savitų pratimų ir fizinio krūvio.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt