Pratimai, ne tik kovojantys su celiulitu, bet ir suteikiantys energijos - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Pratimai, ne tik kovojantys su celiulitu, bet ir suteikiantys energijos

Efektyvus anticeliulitinis masažas Vilniuje

Jau mėgaujatės aplinkinių dėmesiu vilkėdami pavasarinius rūbus? O gal vis nesiryžtate vilktis atviresnių rūbų, nes erzina bjaurios celiulito duobės? Negana to, rodos, kažkur dingo energija ir nuolat jaučiate nuovargį?

Nedelskite, o linksmai atlikite keletą intensyvių pratimų kasdien ir jau po pirmosios savaitės pamatysite akivaizdžius pokyčius. Ne tik pamažu ims gražėti oda, bet visas organizmas įgis daugiau energijos.

Kaip pasiekti, jog nebekankintų celiulitas ir būtumėte kupini energijos?

Ši intensyvi mankšta – didžiausia celiulito priešė ir geros energijos sveikatos draugė.

 1. Bėkite vietoje įprastu ritmu, kojas kelius kelkite aukštyn pagal asmenines galimybes. Po minutės bėkite kojų kulnais bandydami pasiekti sėdmenis. Po keliasdešimties sekundžių vėl bėkite įprastu ritmu.
 2. Truputį pražerkite kojas ir darykite gilius pritūpimus, rankas tieskite į priekį.
 3. Atsistokite ir ženkite kaire koja į šoną, padarykite pritūpimą, grįžkite į pradinę padėti, tada į šoną ženkite su dešine koja – padarykite pritūpimą. Pakartokite pratimą 12 kartų.
 4. Atsistokite į pradinę padėti, padarykite gilų pritūpimą ir atsistojant šoktelkite į viršų. Pakartokite pratimą 9 kartus.
 5. Pritūpkite ir keletą kartų paspyruokliuokite aukštyn-žemyn.
 6. Darykite įtūpstą į priekį su dešine koja, tada su kaire. Pratimą pakartokite 12 kartų.
 7. Darykite įtūpstus į priekį keisdami kairę ir dešinę koją be sustojimų, tarsi šokinėtumėte. Atlikite 6 kartus. Jeigu pratimą iškart atlikti sudėtinga, atlikite tik 2-3 kartus.
 8. Padarykite įtūpstą į priekį su kaire koja ir keletą kartų paspyruokliuokite. Tada su dešine. Atlikite pratimą keletą kartų.
 9. Delnais atsiremkite į grindis. Greitai pritraukite ištiestas kojas prie jų ir atsistokite šoktelėdama į viršų.
 10. Pakelkite sulenktą kairiąją koją ir siekiame dešinės alkūnės, tada pakelkite dešiniąją siekdama kairiosios alkūnės.
 11. Sulenkite koją, su ranka kulną pritraukite prie sėdynės ir atlikite tempimo pratimą. Jį atlikite su viena ir kita koja.
 12. Tada ištieskite į priekį vieną koją, rankomis suimkite už pirštų galų ir tempkite. Tempimo pratimą atlikite ir su kita koja.

Mankšta taps smagesnė ir linksmenė jeigu ją atliksite kartu su trenere žiūrint šį vaizdo įrašą:

Pastaba. Atlikdami pratimus jų trukmę ir kartojimo skaičių derinkite pagal savo individualius poreikius. Siekiant geresnio rezultato nepersitempkite. Svarbu kokybė, o ne fizinė perkrova.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt