Kaip be tablečių per 1 minutę palengvinti nugaros skausmus? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip be tablečių per 1 minutę palengvinti nugaros skausmus?

Pratimai mažinantys nugaros skausmą. Masažai mažinantys nugaros skausmą

Ar dažnai tave užklumpa nugaros skausmai? Išgeri tabletę ir skausmas sumažėja? Vis dėlto turėtum pastebėti, kad tabletė tik laikinai sumažina nemalonius pojūčius nugaroje. Daug naudingiau problemą išspręsti, o ne paslėpti cheminių vaistų poveikyje.

Kol dar neužklupo rimtesni ir sunkiai kontroliuojami nugaros skausmai, pasirūpink nugaros sveikata jau dabar.

Kaip sumažinti ar visai numalšinti nugaros skausmus? Sprendimas nereikalauja daug laiko ir didelių išlaidų perkant vaistus. Skausmą sumažinti ar net jį panaikinti gali nuolat mankštindamasis.

Mankšta

  • Sustiprins nugaros raumenis
  • Palengvins ar net visai panaikins įkyrius nugaros skausmus
  • Pagerins bendrą organizmo būklę ir nuotaiką

Nugaros raumenis mankštinti – būtina. Jei neturi daug laiko, atlik bent keletą kartų per dieną 1 minutę trunkančius paprastus, bet sveikesnę nugarą garantuojančius pratimus:

  1. Atsistok, atsiremk rankomis į kėdės atkaltę. Tada pakelk į viršų vieną koją, truputį pasilenkiant į priekį. Tada pakelk kitą koją. Keletą kartų pratimą pakartok. Atlik pratimą lėtai, ramiai, be staigių judesiu persitempimo. Pratimo laiką, jei norisi, ilgink tik pamažu, – kasdien.
  2. Atsigulk. Rankos prispaustos prie šonų guli tiesiai. Kojas sulenk 90 laipsnių kampu ir artink link krūtinės. Atlik pratimą keletą kartų.
  3. Atsiklaupk keturpėsčias ant grindų. Ištiesk vieną koją, kelk į viršų, grąžink į pradinę padėtį. Galvą keldamas koją kilstelėk į viršų. Tada išties kitą – vėl grąžink į pradinę padėtį. Stenkis nedaryti staigių judesių.

Nori mankštintis smagiau? Pasigarsink kolonėles ir įsijunk šį vaizdo įrašą:

Derėtų prisiminti, kad nugaros skausmus sukelia daugybė veiksnių. Dėl to dėl konkrečių pratimų ir krūvio vertėtų pasitarti su specialistais.

Jei abejoji, ar šie pratimai tinkami Tavo sveikatai arba norėtum individualios, tik Tau pritaikytos mankštos, spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt
Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.