Kaip be tablečių per 1 minutę palengvinti nugaros skausmus? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip be tablečių per 1 minutę palengvinti nugaros skausmus?

Pratimai mažinantys nugaros skausmą. Masažai mažinantys nugaros skausmą

Ar dažnai Jus užklumpa nugaros skausmai? Išgeriate tabletę ir skausmas sumažėja? Vis dėlto turėtumėte pastebėti, kad vaistai tik laikinai sumažina nemalonius pojūčius nugaroje. Daug naudingiau problemą išspręsti, o ne paslėpti cheminių vaistų poveikyje.

Kol dar neužklupo rimtesni ir sunkiai kontroliuojami nugaros skausmai, pasirūpink nugaros sveikata jau dabar.

Kaip sumažinti ar visai numalšinti nugaros skausmus? Sprendimas nereikalauja daug laiko ir didelių išlaidų. Skausmą sumažinti ar net jį panaikinti galite nuolatos –  mankštos pagalba.

Mankšta:

  • Sustiprins nugaros raumenis;
  • Palengvins ar net visai panaikins įkyrius nugaros skausmus;
  • Pagerins bendrą organizmo būklę ir nuotaiką.

Nugaros raumenis mankštinti – būtina. O tam prireiks vos 1 minutės – paprasta, bet sveikesnę nugarą garantuojanti mankšta:

  1. Atsistokite, atsiremkite rankomis į kėdės atkaltę. Tada pakelkite į viršų vieną koją, truputį pasilenkiant į priekį. Tada pakelkite kitą koją. Keletą kartų pratimą pakartok. Atlikite pratimą lėtai, ramiai, be staigių judesiu persitempimo. Pratimo laiką, jei norisi, ilginkite tik pamažu, – kasdien.
  2. Atsigulkite. Rankos prispaustos prie šonų guli tiesiai. Kojas sulenkite 90 laipsnių kampu ir artinkite link krūtinės. Atlikite pratimą keletą kartų.
  3. Atsiklaupkite keturpėsčias ant grindų. Ištieskite vieną koją, kelkite į viršų, grąžinkite į pradinę padėtį. Galvą keldami koją kilstelėkite į viršų. Tada ištieskite kitą – vėl grąžinkite į pradinę padėtį. Stenkitės nedaryti staigių judesių.

Norite mankštintis smagiau? Pasigarsinkite kolonėles ir įsijunkite šį vaizdo įrašą:

Derėtų prisiminti, kad nugaros skausmus sukelia daugybė veiksnių. Todėl rekomenduojama dėl mankštos pratimų ir krūvio pasitarti su specialistais.

Jei abejojate, ar ši mankšta tinkama Jūsų sveikatai arba norėtumėte individualios, tik Jums pritaikytos mankštos, spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus. Daugeliui žmonių įveikti nugaros skausmus gali padėti ne tik mankšta, bet ir jos derinimas kartu su masažais. Profesionaliai atliekami masažai kompleksiškai su mankštos pratimais gali ne tik įveikti įsisenėjusias nugaros problemas bei skausmus, bet ir pagerinti bendrą fizinę būklę.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt
Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu kineziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus. Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.