Ar nuovargis gali varginti ir sveiką žmogų? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Ar nuovargis gali varginti ir sveiką žmogų?

Profesionalus masažas Vilniuje, padedantis atsipalaiduoti ir pašalinti nuovargį

Ima nerimas, kad kasdien jaučiatės pavargęs? Galbūt jau apsilankėte pas gydytoją, tačiau konkretaus atsakymo, kodėl jaučiatės blogai, jis nepateikė. Rodos, ir kraujo tyrimo duomenys geri, ir cukraus kiekis jame ir visi kiti tyrimai pavojaus nerodo. Tai kodėl kasdien, net ryte, jautiesi pavargęs be jėgų? O kartais net atrodo, kad nemaloniai maudžia širdį ar suskausta petys, šonas ar kt.?

Apie ką įspėja somatoforminiai sutrikimai?

Jeigu kamuoja nuovargis, įvairūs fiziniai skausmai, bet gydytojai niekaip neranda konkrečios negalavimų priežasties, galima įtarti, kad tai somatoforfinis sutrikimas. Kas tai yra? Apie 9 procentai žmonijos jaučia šiuos sutrikimus. Žmogui iš tiesų skauda, jis iš tiesų negali ramiai miegoti ar jaučiais nedarbingas. Dėl to, jei gydytojas neranda ligos priežasties, simuliavimu paciento apkaltinti nedera. Tiesiog, pasireiškus somatoforminėms ligoms, pirmiausia reikia kreipti dėmesį į psichologinę, emocinę žmogaus būseną.

Kaip gydyti somatoforminio pobūdžio ligas?

Labai dažnai skausmas ar kitas nemalonus kūno pojūtis yra susijęs su giliai užspaustomis emocijomis. Kai kada tai gali būti net iš vaikystės atsineštos vidinės traumos, kurios pasireiškia pačia netikėčiausia ligos forma. Dėl to žmogui svarbu ne tik ieškoti tablečių, kurios numalšintų simptomą, bet padirbėti su savo emocine būsena. Tinkamai parinkti psichoterapijos metodai gali visiškai panaikinti nemalonią būseną.

Dėl to drąsiai galima teigti, kad nuovargis ir kiti nemalonūs pojūčiai gali kankinti ir visiškai fiziškai sveiką žmogų. Dėl to svarbu nuolat stebėti save, padėti sau atsipalaiduoti, pailsėti. Puikus būdas tai padaryti skirti laiko sau: sportuojant, lankant masažo terapiją, problemas aptariant su psichologu.

Kartais tik valanda ar net kelios minutės kasdien skirtos sąmoningam savęs stiprinimui gali išspręsti daugybę sveikatos problemų ar užkirsti kelią galimoms.

Sumažinti įtampinį stresą, nuovargį bei pasijusti fiziškai ir emociškai geriau gali padėti reguliari mankšta, taip pat masažai. Ar žinote, kad reguliariai atliekamas masažas ne tik padeda atsipalaiduoti, bet ir padeda įveikti lėtinį nuovargį, įtampą, bei mažina depresijos sukeliamus simptomus.

Jei kyla klausimų, kreipkitės į mus. Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt