Kaip ištiesinti kumpstančią nugarą ir turėti tiesią, tvirtą laikyseną? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip ištiesinti kumpstančią nugarą ir turėti tiesią, tvirtą laikyseną?

Kineziterapija Vilniuje padeda pašalinti įvairius negalavimus tokius kaip: nugaros skausmas, kaklo skausmas, stuburo išvarža, netaisyklinga laikysena, stuburo skausmas

Ar pastebėjai, kad nuolatinis sėdėjimas prie kompiuterio, netaisyklinga eisena ar greitas maisto valgymas susikūprinus kenkia tavo tiesiai laikysenai? O gal net jau atkreipei dėmesį, kad viršutinėje nugaros dalyje ima formuoti kuprelė?

Kaip be papildomų treniruoklių ir varginančių mankštų padėti savo laikysenai išlikti stabiliai tiesiai?

Jeigu problema tik ką pasirodžiusi, didelių laiko ar finansinių investicijų nereikės. Pakanka reguliariai, keletą kartų per dieną (ir rekomenduotina kasdien) atlikti paprastą pratimą, kurio metu:

  • Treniruosi viršutinės ir vidurio srities nugaros raumenis
  • Stiprinsi kaklo raumenų darbą, o tai kartu gerins ir kraujotaką bei padės atsikratyti ar išvengti galvos skausmų
  • Padėsi stuburo raumenims stiprėti ir išlikti tiesiam

Kaip atlikti pratimą, kuris padeda išlaikyti tiesią laikyseną?

Atsistok prie sienos ir atsiremk į ją viršutine stuburo dalimi. Kojas laikyk šiek tiek atitraukus nuo sienos, kad viršutinė ir vidurinė stuburo dalį turėtų fizinę apkrovą. Tokioje padėtyje pastovėk 2,5- 3,5 min. Stebėk savo jauseną: kurie raumenys įsitempia, galbūt kažkuriose stuburo dalyje suskausta. Jei sunku taip išstovėti visą laiką, galima trumpai ištiesus kojas į priekį pasėdėti atsirėmus į sieną (poilsiui) ir vėl grįžti prie pratimo.

Tai trumpas, paprastas pratimas, bet nuolat atliekamas, atneša tikrai akivaizdžių rezultatų.

Pratimą gali atlikti žiūrint video

Pastaba. Kiekvieno žmogaus stuburo būklė skirtinga, dėl to pratimus reikia rinktis atsižvelgiant į individualius poreikius.

Jei abejoji, ar šis pratimas tinkamas ar kokius papildomus mankštos pratimus pasirinkti, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt