Kaip ištiesinti kumpstančią nugarą ir turėti tiesią, tvirtą laikyseną? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip ištiesinti kumpstančią nugarą ir turėti tiesią, tvirtą laikyseną?

Kineziterapija Vilniuje padeda pašalinti įvairius negalavimus tokius kaip: nugaros skausmas, kaklo skausmas, stuburo išvarža, netaisyklinga laikysena, stuburo skausmas

Ar pastebėjote, kad nuolatinis sėdėjimas prie kompiuterio, netaisyklinga eisena ar greitas maisto valgymas susikūprinus kenkia tiesiai laikysenai? O gal net jau atkreipėte dėmesį, kad viršutinėje nugaros dalyje ima formuoti kuprelė?

Kaip be papildomų treniruoklių ir varginančių mankštų padėti savo laikysenai išlikti stabiliai tiesiai?

Jeigu problema tik ką pasirodžiusi, didelių laiko ar finansinių investicijų nereikės. Pakanka reguliariai, keletą kartų per dieną (ir rekomenduotina kasdien) atlikti paprastą pratimą, kurio metu:

  • Treniruosi viršutinės ir vidurio srities nugaros raumenis.
  • Stiprinsite kaklo raumenų darbą, o tai kartu gerinsite ir kraujotaką bei atsikratysite galvos skausmų.
  • Padėsite stuburo raumenims stiprėti ir išlikti tiesiems.

Paprasta mankšta, kuri padės išlaikyti tiesią laikyseną:

Atsistokite prie sienos ir atsiremkite į ją viršutine stuburo dalimi. Kojas laikykite šiek tiek atitraukus nuo sienos, kad viršutinė ir vidurinė stuburo dalį turėtų fizinę apkrovą. Tokioje padėtyje pastovėkite 2,5- 3,5 min. Stebėkite savo jauseną: kurie raumenys įsitempia, galbūt kažkuriose stuburo dalyje suskausta. Jei sunku taip išstovėti visą laiką, galima trumpai ištiesus kojas į priekį pasėdėti atsirėmus į sieną (poilsiui) ir vėl grįžti prie pratimo.

Tai trumpas, paprastas pratimas, bet nuolat atliekamas, atneša tikrai akivaizdžių rezultatų.

Pratimą galmai atlikti žiūrint šį vaizdo įrašą:

Pastaba. Kiekvieno žmogaus stuburo būklė skirtinga, dėl to pratimus reikia rinktis atsižvelgiant į individualius poreikius.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Kineziterapinis ištyrimas – puiki galimybė sužinoti kokie raumenys yra įsitempę, o kurie per daug atsipalaidavę, taip pat sužinoti laikysenos ir bendrą fizinę būklę. Pagal atliktą išsamų ištyrimą kineziterapeutas sudarys individualias, tik Jums pritaikytas mankštas, kurias taip pat galėsite derinti su masažais ir taip pasiekti maksimalių rezultatų.

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt