Kaip 3 minutės per dieną gali padėti sustangrinti ir pagražinti sėdmenis nevartojant jokių maisto papildų? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip 3 minutės per dieną gali padėti sustangrinti ir pagražinti sėdmenis nevartojant jokių maisto papildų?

Sėdmenų pratimai. Mankštos ir pratimai sėdmenims

Ar šiais metais esi patenkinta savo kūno linijomis? Gal liūdi žiūrėdama į veidrodį ir nervingai ieškai stebuklingų papildų, galinčių sumažinti svori, pagražinti nukarusi užpakaliuką? Visgi šiek tiek būgštauji dėl vaistų šalutinio poveikio. O nieko nedaryti juk negali, nes artėja šv. Valentino diena, o po jos netrukus ateis ir pavasaris, raginantis rengtis labiau figūrą pabrėžiančius drabužius.

Kaip greitai ir be papildomų preparatų atgauti tinkamas kūno linijas ir, svarbiausia gražų užpakaliuką?

Tik 1 minutę trunkantys 3 pratimai gali Tau padėti. O jei šiuos 3 pratimus dar atliksi 3 kartus per dieną, tai šios dienos minutės bus geriausi ir sveikiausi vaistai, nes

  • Užpakaliukas greitai vėl taps stangrus
  • Kartu padailinsi ir pilvo linijas
  • Pratimų kompleksas pagerins ir kraujotaką kojose

Kaip atlikti šiuos 3 kūno linijas dailinančius pratimus?

  1. Atsigulk ant grindų. Rankos guli tiesiai prie šonų. Kojos per kelius sulenktos. Pasikelk į viršų tempdama į viršų dubenį, sėdmenis šiek tiek įtrauk. Pratimą atlik keletą kartų.
  2. Atsigulusi pakelk lengvai sulenktas kojas. Išties vieną koją į priekį, kitą nuleisk ant žemės, tą pati atlik su kita koja. Pratimą atlik keletą kartų.
  3. Atsistok keturpėščia. Ištiesk vieną koją ir lėtai pakilnok ją į viršų ir žemyn. Tą patį judesį atlik su kita koja. Pakartok pratimą keletą kartų.

Jei sudėtinga pratimus atlikti skaitant aprašus, pirmiausia pažiūrėk šį vaizdo įrašą:

Jei abejoji, ar šie pratimai tinkami Tavo sveikatai arba norėtum individualios, tik Tau pritaikytos mankštos, spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.