Kaip 3 minutės per dieną gali padėti sustangrinti ir pagražinti sėdmenis nevartojant jokių maisto papildų? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip 3 minutės per dieną gali padėti sustangrinti ir pagražinti sėdmenis nevartojant jokių maisto papildų?

Sėdmenų pratimai. Mankštos ir pratimai sėdmenims

Ar šiais metais esate patenkinti savo kūno linijomis? Gal liūdite žiūrėdami į veidrodį ir nervingai ieškote stebuklingų papildų, galinčių sumažinti svori, pagražinti nukarusi užpakaliuką? Visgi šiek tiek būgštaujate dėl vaistų šalutinio poveikio. O nieko nedaryti juk negalite, nes artėja šv. Valentino diena, o po jos netrukus ateis ir pavasaris, raginantis rengtis labiau figūrą pabrėžiančius drabužius.

Kaip greitai ir be papildomų preparatų atgauti tinkamas kūno linijas ir, svarbiausia gražų užpakaliuką?

Tik 1 minutę trunkantys 3 mankštos pratimai gali Jums padėti. O jei šiuos 3 pratimus dar atliksite 3 kartus per dieną, tai šios dienos minutės bus geriausi ir sveikiausi vaistai, nes:

  • Užpakaliukas greitai vėl taps stangrus
  • Kartu padailinsite ir pilvo linijas
  • Pratimų kompleksas pagerins ir kraujotaką kojose

Kaip atlikti šiuos 3 kūno linijas dailinančius pratimus?

  1. Atsigulkite ant grindų. Rankos guli tiesiai prie šonų. Kojos per kelius sulenktos. Pasikelkite į viršų tempdami į viršų dubenį, sėdmenis šiek tiek įtraukite. Pratimą atlikite keletą kartų.
  2. Atsigulus pakelkite lengvai sulenktas kojas. Ištieskite vieną koją į priekį, kitą nuleiskite ant žemės, tą pati atlikite su kita koja. Pratimą atlikite keletą kartų.
  3. Atsistokite keturpėščia. Ištieskite vieną koją ir lėtai pakilnokite ją į viršų ir žemyn. Tą patį judesį atlikite su kita koja. Pakartokite pratimą keletą kartų.

Jei ši mankšta atrodo sudėtinga, pirmiausia pažiūrėkite šį vaizdo įrašą:

Jei abejojate, ar šie pratimai tinkami Jūsų sveikatai arba norėtumėte individualios, tik Jums pritaikytos mankštos, spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus. O jeigu šiuos pratimus atlikti sudėtinga, įtariate, kad jūsų laikysena ydinga, ar jaučiate nemalonų maudimą nugaros srityje – Jums gali būti reikalingas individualus kineziterapinis ištyrimas, kurio metu išsamiai sužinosite silpnąsias kūno vietas, įsitempusius ar atsipalaidavusius raumenis bei skausmo priežastis. Taip pat, pagal ištyrimo metu gautus rezultatus, Jums bus pritaikyti individualūs mankštų kompleksai.

Negalite laukti? Skambinkite mums telefonu jau DABAR +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų mankštos pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu kineziterapeutu dėl atliekamų pratimų, spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.