5 pratimai, palengvinsiantys sprando sąstingį ir su juo susijusius negalavimus - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

5 pratimai, palengvinsiantys sprando sąstingį ir su juo susijusius negalavimus

Profesionalus masažas nugaros skausmui, kūno sąstingiui

Skauda ar svaigsta galva, ūžia ausyse, maudžia pečius, sunku pasukti galvą, nes kaklą perveria skausmas? Medikai konstatuoja, jog 75-80 šalies gyventojų skundžiasi dėl panašių negalavimų. Šie nemalonūs pojūčiai susiję su 7 kaklo slankstelių pažeidimais, atsiradusiais dėl

  • sėdimo darbo išprovokuoto kaklo nelankstumo
  • kaklo raumens pertempimo dėl didelių svorių kėlimo (ar intensyvaus sportavimo)
  • streso
  • stuburo disko išvaržos
  • sužeidimų

Kaip palengvinti nemalonius pojūčius galvos, kaklo, pečių srityse?

Medikai konstatuoja, jog efektyviausia pagalba – subalansuotas fizinis aktyvumas. Siūlome atlikti 5 pratimus, padedančius apmalšinti ar visiškai nuraminti skausmą. Šie judesiai taip pat tinka kaklo slankstelių ligų profilaktikai.

Nuo ko pradėti?

  • Pirmiausia – tiesiai atsisėskite ant kėdės, pakelkite rankas virš galvos ir sunerkite pirštus. Palaikykite taip keletą minučių.
  • Antra – kūno padėtis ta pati. Sunerkite rankas, apgaubkite jomis sprandą ir padarykite keletą lengvų paspaudimų. Galvą laikykite tvirtai ir tiesiai.
  • Trečia – prispauskite delną prie dešinio smilkinio ir palengva stumkite, kad pajustumėte pasipriešinimą. Tą patį padarykite kaire ranka, spausdami kairįjį smilkinį.
  • Ketvirta – atsistokite. Rankos ant klubų. Palenkite galvą į vieną pusę, tada į kitą. Kartokite keletą minučių.
  • Penkta – stovėdami sunerkite rankas už nugaros. Truputį pasitempkite aukštyn ant pirštų galiukų, nusileiskite. Keletą kartų pakartokite tempimą.

Kad būtų paprasčiau atlikite šiuos pratimus žiūrėdami video

Atkreipkite dėmesį, kad vienas svarbiausių pratimų elementų – kvėpavimas

Prisiminkite, kad atpalaiduodami raumenis įkvėpkite, įtempdami raumenis – iškvėpkite. Pratimus atlikite lengvai, venkite staigių judesių ar iškart didelio krūvio (laiko požiūriu).

Jei abejojate, ar šie pratimai tinkami Jūsų sveikatai, pasitarkite su specialistais. Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.