8 pratimai, kurie sustiprins jūsų sėdmenis - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

8 pratimai, kurie sustiprins jūsų sėdmenis

Profesionalios mankštos ir efektyvūs pratimai visam kūnui su kineziterapeutu

Atėjus vasarai dauguma mūsų skuba dailinti savo kūno linijas. Tačiau dailindami kūno linijas nepamirškite sustiprinti savo raumenų, nes juk grožis ten pat kur ir sveikata. Šiandien daugiau dėmesio skirkime sėdmenų stiprinimui. Sėdmenų raumenų stiprinimas svarbus, kad palaikytume taisyklingą laikyseną arba ją atstatytume. Taip pat, esant silpniems sėdmenų raumenims formuojasi ydinga stovėsena, atsiranda nugaros skausmai, įvairiausi vidaus organų padėties ir funkcijų sutrikimai, ginekologinės problemos. Akivaizdu, kad sėdmenų raumenys yra labai susiję su kitais kūno raumenimis, todėl svarbu neužmiršti juos stiprinti, ne tik padailinti. Pateikiame jums 8 nesudėtingus pratimus, kuriuos galite atlikti tiesiog namuose.

  1. Klubo kėlimas tiltelio pozoje. Atsigulkite ant nugaros ir pakelkite sėdmenis. Pėdos turi liesti žemę. Nugara ir sėdmenys turi būti tiesioje linijoje, o kojos sulenktos per kelius. Kelkite po vieną koją į viršų. Pratimą pakartokite 20 kartų su kiekviena koja.
  2. Įtūpstai. Atsistokite ant abiejų kojų ir tada vieną koją sulenkite per kelį, tiesdami į priekį. Priekinė koja turėtų būti sulenkta 90 laipsnių kampu. Šį pratimą taip pat pakartokite po 20 kartų kiekvienai kojai.
  3. Priešingų pusių rankos ir kojos kėlimas stovint keturpėsčiam. Atsistokite ant žemės keturiomis. Ištieskite priešais save dešinę ranką ir tuo pačiu metu ištieskite kairę koją. Vėl sugrąžinkite koją ir ranką prie savęs. Tokį pratimą darykite 15 kartų ir pakartokite su priešinga koja bei ranka.
  4. Lentos pratimas keliant koją. Atsigulkite ant grindų pilvu į apačią. Sulenkite rankas per alkūnes 90 laipsnių kampu ir vis dar gulėdami atsiremkite alkūnėmis. Kūnas turi sudaryti tiesią liniją nuo viršugalvio iki pėdų. Atsiremkite tik dilbiais ir kojų pirštų galais. Alkūnės turi būti tiesiai po pečiais. Tokioje pozicijoje iškelkite vieną tiesią koją į viršų, nuleiskite ir iškelkite kitą koją. Pratimą pakartokite 20 kartų su kiekviena koja.
  5. Šoninis pritūpimas. Kojas laikykite pečių plotyje. Dešinę koją kryžiuokite už nugaros ir šiek tiek pritūpkite. Nugara turi išlikti stabili ir tiesi. Su viena koja tokį pritūpimą pakartokite 15 kartų.
  6. Įtūpstas su pašokimu. Šį pratimą darykite identiškai kaip paprastą įtūpstą, tik atsistodami šiek tiek pašokite į viršų ir sukeiskite kojas.
  7. Dubens kėlimas ištiesus koją į viršų. Atsigulkite ant nugaros ir pakelkite sėdmenis. Pėdos turi liesti žemę. Nugara ir sėdmenys turi būti tiesioje linijoje, o kojos sulenktos per kelius. Vieną koją ištieskite ir iškelkite į viršų. Kelkite sėdmenis su pakelta koja, nuleiskite ir pakartokite su kita koja. Pratimą su kiekviena koja pakartokite 20 kartų.
  8. Prisėdimas su šuoliu. Atsistokite ant abiejų kojų. Darant prisėdimus klubai turi išlikti paralelei grindims. Pritūpus rankas laikykite tiesiai už savęs, o pašokus rankas ištieskite į viršų. Pašokite kiek galite aukščiau, nusileiskite sulenkinant kojas per kelius, kaip galima minkščiau.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis, sustiprinti sėdmenis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais.

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

https://www.facebook.com/officialgoodful/videos/1653105741426552/

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.