Kaip be stebuklingų tepalų greitai palengvinti erzinančius kelio skausmus? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip be stebuklingų tepalų greitai palengvinti erzinančius kelio skausmus?

Masažai ir mankštos keliams. Masažai mažinantys kelio skausmus

Ar pasitaiko atvejų, kai kiek netikėtai suktelėjus koją, suskausta kelį? O gal pajunti maudimą, dilgčiojimą ar ūmų skausmą lipant laiptais ar nuėjus šiek tiek ilgesnį nuotolį? Erzina, nes greitai iš vaistinės pagriebti tepalai skleidžia nemalonų kvapą ir visiškai nesinori su jais terliotis? Tada belieka retkarčiais išgerti skausmą malšinančią tabletę ir manyti, kad viskas greitai išsispręs. Bet ar tikrai?

Verta prisiminti, jog kelio sąnarys – vienas sudėtingiausių mechanizmų žmogaus kūne. Ir net jeigu manai, kad fizinis krūvis per mažas, jog pažeistum kelio sąnarį, klysti – jo skausmui įtakos gali turėti ir ilgas sėdėjimas.

Ką daryti, kad kelio sąnario problemos neužkluptų netikėtai, o esančios palengvėtų?

1 minutės kelio tempimo pratimai padės sąnariui tapti lankstesniam ir sveikesniam!

  1. Pasidėk kaladėlę ir užlipk ant jos iš pradžių keliant vieną koją, tada kitą. Taip palaipiok keletą kartų. Jei neturi kaladėlės, gali smagiai palaipioti ant pirmojo laiptų laiptelio. (Tik įsitikink, jog jis pakankamai platus ir neslidus).
  2. Priklaupk su vienu keliu, atsistok. Tada priklaupk su kitu keliu ir vėl atsistok. Šitaip paklupinėk keletą kartų. Pratimą atlik iš lėto, be staigių judesių. Jei atliekant šį pratimą pajaustum ūmų skausmą, pratimą nutrauk.
  3. Atsistok prie sienos, atremk į ją nugarą. Daryk nepilnus pritūpimus.

Kad būtų smagiau, atlik pratimus žiūrėdama šį vaizdo įrašą:

Pratimai padės treniruoti kelio sąnarį ir užkirs kelią jo skausmams!

Jei abejoji, kad šie pratimai tau tinkami ar juos atlikdamas pajutai skausmą, pasirink papildomus pratimų atsižvelgiant į savo individualius poreikius.

O jei dar abejoji ir skausmų priežastimi, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.