Kaip be stebuklingų tepalų greitai palengvinti erzinančius kelio skausmus? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip be stebuklingų tepalų greitai palengvinti erzinančius kelio skausmus?

Masažai ir mankštos keliams. Masažai mažinantys kelio skausmus

Ar pasitaiko atvejų, kai kiek netikėtai pasukus koją, suskausta kelį? O gal pajuntate maudimą, dilgčiojimą ar ūmų skausmą lipant laiptais ar nuėjus šiek tiek ilgesnį nuotolį? Erzina iš vaistinės pagriebti tepalai, kurie skleidžia nemalonų kvapą ir visai nesinori jų naudoti? Tada belieka retkarčiais išgerti skausmą malšinančią tabletę ir manyti, kad viskas greitai išsispręs. Bet ar tikrai?

Verta prisiminti, jog kelio sąnarys – vienas sudėtingiausių mechanizmų žmogaus kūne. Ir jeigu galvojate, kad Jūsų fizinis krūvis yra per mažas, kad jį pažeistumėte – klystate. Kelio sąnario skausmui įtakos gali turėti net ir nedidelis krūvis ir net ilgas sėdėjimas.

Ką daryti, kad kelio sąnario problemos neužkluptų netikėtai, o esančios palengvėtų?

1 minutės kelio mankšta padės sąnariui tapti lankstesniam ir sveikesniam!

  1. Pasidėkite kaladėlę ir užlipkite ant jos iš pradžių keliant vieną koją, tada kitą. Taip palaipiokite keletą kartų. Jei neturite kaladėlės, galite smagiai palaipioti ant pirmojo laiptų laiptelio. (Tik įsitikinkite, jog jis pakankamai platus ir neslidus).
  2. Priklaupkite su vienu keliu, atsistokite. Tada priklaupkite su kitu keliu ir vėl atsistokite. Šitaip paklupinėkite keletą kartų. Pratimą atlikite iš lėto, be staigių judesių. Jei atliekant šį pratimą pajaustumėte ūmų skausmą, pratimą nutraukite.
  3. Atsistokite prie sienos, atremkite į ją nugarą. Darykite nepilnus pritūpimus.

Kad būtų smagiau, atlikite pratimus žiūrėdama šį vaizdo įrašą:

Mankšta padės treniruoti kelio sąnarį ir užkirs kelią jo skausmams!

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Įveikti kelio skausmus gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.