Bėgiojate? Būtinai pasinaudokite šiais patarimais, kad bėgimas taptų lengvesnis - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Bėgiojate? Būtinai pasinaudokite šiais patarimais, kad bėgimas taptų lengvesnis

Masažai bėgiojantiems ir efektyviai sportuojantiems. Masažai Vilniuje sportuojantiems

Šiltuoju metų laiku bėgioti tampa vis maloniau ir išbėgti galima vis dažniau ir dažniau. Nesvarbu ar esate pradedantis ar jau pažengęs bėgikas, planuojantis ilgesnių distancijų maratonus efektyvesnio ir sveikesnio bėgiojimo patarimai jums tikrai pravers. Tai, kad bėgiojimas turi būti sudėtingas ir varginantis tėra tik mitas. Pasinaudokite šiais patarimais ir jau kito bėgiojimo metu bėgsite lengviau, paprasčiau ir efektyviau.

  1. Prieš bėgiojant išgerkite bananinį kokteilį, kuris padės jums išvengti raumenų mėšlungio. Bananai turi daug kalio ir magnio, o šios medžiagos padeda išvengti raumenų spazmo.
  2. Norite bėgimo metu būti ištvermingesni? Likus bent valandai iki bėgiojimo išgerkite puodelį kavos ir tą pačią distanciją įveiksite lengviau.
  3. Tikriausiai ne vienam iš jūsų bėgiojant tenka kartu su savimi turėti raktus nuo namų. Jeigu neturite specialių sportinių kelnių su kišenėmis jums puikiai pravers tiesiog jūsų sportiniai bateliai. Raktą nuo namų tiesiog tvirtai suriškite su batraiščiais ir bėgiokite ramiai.
  4. Bėgiodami norite patogiai klausytis muzikos? Muzikos grotuvo dėklą galite pasigaminti patys. Jums prireiks tik kojinės ir žirklių ir galėsite pasigaminti puikų muzikos grotuvą dėklą, kuri galite tvirtinti prie savo rankos.
  5. Bėgiojant ilgas distancijas labai svarbu išgerti pakankamai vandens. Vandens gertuvės laikiklį nesunkiai galite pasigaminti taip pat naudodami kojinę.
  6. Norite bėgti greičiau? Savo bėgimo distancijoje visada matykite objektą, kurį norite pasiekti. Visada turėdami aiškų tikslą link kurio bėgate, jį pasieksite greičiau ir jausitės mažiau pavargę.
  7. Po bėgiojimo skauda pėdas? Naudokite teniso kamuoliuką tam, kad išmasažuotumėte skaudančias pėdas. Stovėdami pastatykite vieną pėdą ant kamuoliuko ir ridenkite jį per visą pėdą pirmyn bei atgal. Norite dar didesnio atsiplaidavimo? Įdėkite teniso kamuoliuką į šaldiklį ir šaltu kamuoliuku masažuokite pėdas.

Naudokitės šiais patarimais ir bėgiokite lengviau ir efektyviau. Jeigu žiūrint šį vaizdo įrašą ar skaitant patarimus jums kyla klausimai, norite sužinoti daugiau su bėgiojimu susijusių patarimų, spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus. Palengvinti bėgiojimą ir sunkų fizinį aktyvumą gali individualiai Jums sudaryta mankšta pas kineziterapeutą. Taip pat raumenis atstatyti ir atsigauti fiziškai bei atsipalaiduoti padės individualūs masažai pas profesionalius masažuotojus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.