Kaip negeriant vaistų apsaugoti savo nugarą nuo maudimo ir nemalonių skausmo priepuolių? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip negeriant vaistų apsaugoti savo nugarą nuo maudimo ir nemalonių skausmo priepuolių?

Gydomasis nugaros ir viso kūno masažs Vilniuje. Masažas mažinantis nugaros skausmą

Erzina nugaros maudimas? Esate įsitikinę, kad tai nieko tokio ir savaime praeis, tačiau įkyrus skausmas vis trukdo dirbti ir atlikti kasdienius darbus?

Mankšta – vienas geriausių ir efektyviausių sprendimo būdų, kol liga neįsisenėjo, tad rekomenduojame išmėginti 4 nugaros tempimo pratimus.

Kodėl verta atlikti šiuos nugarai skirtus pratimus?

  • Stiprina nugaros raumenis;
  • Pageriną kraujotaką;
  • Atpalaiduoja nugaros spazmus.

4 tempimo pratimai nugarai, kuriuos atliksite namuose, be papildomo įrangos: 

1 pratimas. Atsisėsk ant grindų. Vieną koją ištiesk, kitą sulenk ir pėdą nukreipk prie ištiestosios kojos vidinės pusės šlaunies. Rankas iškelk į viršų ir lenkis tiesiai virš ištiestos kojos, lenkis į šoną už ištiestosios kojos, tiesk rankas ir tiesiai prieš save už sulenktosios kojos. Pratimą pakartok keletą kartų.
2 pratimas. Atsiklaupk keturpėsčiom ant grindų. Vieną ranką ištiesk į šoną, tada lenk per savo krūtinę į kitą pusę. Tą patį pakartok ir su kita ranka.
3 pratimas. Atsigulk ant nugaros. Kojas sulenk ir rankomis prispausk prie krūtinės. Tokioje pozoje pabūk apie 20 sekundžių.
4 pratimas. Atsigulk ant nugaros. Vieną koją per kelią sulenk, ranka priglausk prie krūtinės. Tada paleisk rankas ir sulenktą koją lenk į priešingą pusę, pajusk tempimą pečių srityje. Pratimą pakartok su kita koja.

Pratimus gali atlikti ir žiūrint vaizdo įrašą:

Išbandykite šiuos pratimus ir atsikratykite nemalonių skausmų ar simptomų nugaros srityje.

Pastaba. Pratimus atlikite atsižvelgiant į savo fizinį pasirengimą ir sveikatą.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Įveikti nugaros skausmus, ar panaikinti skausmo priežastį gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.