2 pratimai energijai ir ištvermei didinti - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

2 pratimai energijai ir ištvermei didinti

Naudingi ir efektyvūs pratimai dailioms kūno linijoms

Vasara įsibėgėja ir energija liejasi per kraštus? Ne? Jaučiatės šiek tiek apsunkę ir aptingę, nes per atostogas vis neprisiruošėte pasportuoti?

Norisi ne tik išlaikyti gražias kūno linijas, bet ir visada būti kupiniems energijos ir ištvermės? Juk vasara siūlo tiek daug pramogų ir iššūkių. Energijos šaltiniu gali tapti tik 2 patogioje vietoje atliekami mankštos pratimai. Taip, tik 2 pratimai, kuriuos rekomenduojama pakartoti 4 kartus, bet, jei pradžioje manote, kad tai per daug, galima pradėti nuo 2 kartų ir kaskart atlikimų skaičių vis didinti.

Įdomu, kokie 2 pratimai gali akimirksniu padidinti energiją ir suteikti žvalumo?

Tai visame pasaulyje populiarūs pratimai, dar vadinami tabata. Jų atlikimas turi savus laiko limitus:

  • Pratimas atliekamas 20 sekundžių
  • Poilsis 10 sekundžių
  • Ir vėl kitas pratimas 20 sekundžių…

Tabata pratimai – intensyvi, tik 4 minutes trunkanti aerobikos treniruotė, kuri

  • Didina viso kūno ištvermę
  • Suteikia energijos
  • Stiprina širdį.

Gera žinia ta, kad šiuos pratimus pakanka atlikti 2-3 kartus per savaitę, o poveikis tarsi kelias valandas plušėjus sporto salėje.

Ar sudėtinga atlikti šiuos 2 pratimus?

Pažiūrėkite video ir kartu su trenere linksmai juos išbandykite https://bit.ly/2umU35q

Pastaba. Pratimus reikia rinktis pagal savo individualias fizines savybes ir sveikatą. Patariama juos atlikti ne iš karto ryte ir ne prieš einant miegoti, kad nebūtų per didelė apkrova širdžiai.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Didinti ištvermę, jaustis erergingiau ir fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt