Įpročiai, be tablečių gerinantys sveikatą - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Įpročiai, be tablečių gerinantys sveikatą

Masažas padedantis įveikti stresą, įtampą ir leidžiantis jaustis geriau

Jaučiatės nuolat pavargę? Nei iš šio, nei iš to susierzinate? Dažnai skaudą galvą ar kankina nemalonūs pojūčiai stubure? Ir negana to, gydytojai nelabai gali padėti. Tabletės nuo skausmo laikinai numalšina skausmus. O realios skausmų priežastys tarsi lieka pasislėpusios. Jei konkreti liga nediagnozuojama, visko gali būti, kad jūsų būseną lemia emocinis nuovargis.

Mat emocinis nuovargis agresyviausiai išderina imuninę sistemą ir sujaukia tiek fizinę, tiek psichinę sveikatą. Ką daryti, kad jaustumėmės geriau? Vienas iš patarimų: susikurkite emocinę sveikatą stiprinančius įpročius.

Ramios mintys – apsauga nuo greito nuovargio

Visi sąmoningi žmonės šią taisyklę turėtų labai gerai įsidėmėti. Ir ne tik žinoti, bet ir taikyti realiame gyvenime. Kaip tai padaryti?

Pirmiausia, stenkitės sąmoningai priimti kiekvieną gyvenimo akimirką. Tai padaryti padeda nuolatinis savo kvėpavimo sekimas ir švelnus koregavimas. Kvėpuokite, venkite streso sukeltų nekvėpavimo akimirkų. Tolygus, ramus kvėpavimas leidžia organizmui apsisaugoti nuo didelio streso ir jo sukeliamų veiksnių.

Afirmacijos – pozityvūs ir gerą nuotaiką kuriantys sakiniai

Antra, sekdami mintis ir pastebėję negatyviųjų pliūpsnį, galite pradėti kartoti savo mėgstamas afirmacijas. Tai puikus būdas tiesiog nukreipti mintis į prisiminimus ir jais nukeliauti į gražiausias, jaukiausias ir mieliausias gyvenimo akimirkas.

O tie, kurie nemėgstate žvalgytis į praeitį, galite vaizduotėje kurti gražios ateities vaizdus. Apie tokios praktikos prasmę kalbėjo ir savo gyvenimu paliudijo Vienos universiteto neurologijos ir psichiatrijos profesorius, psichoterapeutas V. Franklis. Jo teorija padėjo jam išgyventi nacių lagerių košmarą ir naujam gyvenimui prikėlė ne vieną jo pacientą.

Šios paprastos praktikos gali užimti nuo 5 iki 15 minučių ar kartais tiesiog 1-2 minutes. Tačiau jų poveikis gali apsaugoti nuo emocinio nuovargio, vedančio į rimtesnes ligas.

Draugaukite su savo mintimis, sekite jas ir būkite visokeriopai sveiki.

Gerą nuotaiką ir harmoniją mūsų kūnui suteikia ir nuolatinis judėjimas, reguliariai atliekama mankšta, pasilepinimas maloniu masažu.

Jei kyla klausimų, kreipkitės į mus. Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.