Ar žinai, kad Tavo kūno laikysena gali atskleisti esamas sveikatos problemas? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Ar žinai, kad Tavo kūno laikysena gali atskleisti esamas sveikatos problemas?

Diagnostinis kūno ištyrimas Vilniuje. Diagnostinis ištyrimas laikysenai

Juk neabejojate, kad techninį mašinos patikrinimą privaloma atlikti kas dveji metai? Gal net tai darote dažniau, ypač, jei išgirstate neaiškių garsų variklyje. Tačiau asmeninę sveikatą pasitikrinti delsiate? Teisinatės laiko stoka, nes manote, jog reikės aplankyti daugybę gydytojų kabinetų, atlikti galybes tyrimų.

O ar žinote, kad sužinoti apie savo sveikatą galima daug paprasčiau? Didelė dalis visų ligų yra susijusios su stuburo problemomis ir būtent jo bei laikysenos apžiūra gali padėti diagnozuoti ir užkirsti kelią įvairių ligų progresavimui.

Profesionalaus mankštos specialisto atliekamas kineziterapinis ištyrimas itin svarbus ir naudingas. Jeigu vis dar dvejojate, siūlome stabtelėti ir savęs paklausti 5 klausimų:  

  1. Ar pasitaiko, kai jaučiate maudimą nugaros, kaklo, galvos, juosmens srityse?
  2. Ar sėdėdami bei stovėdami darbo vietoje greitai pavargstate?
  3. Ar pasitaiko atvejų, kai sunku išlaikyti taisyklingą kūno laikyseną?
  4. Ar Jūsų kojos tinsta?
  5. Ar pastebite, kad seniai patirta trauma vis dar laikas nuo laiko sukelia skausmų?

Jei bent į vieną klausimą atsakei teigiamai, atlikite individualią kūno kineziterapinį ištyrimą. Jo metu bus surastos maudimo ir skausmų vietos ir išsiaiškintos skausmo priežastys. Negana to, sužinosite, kurie kūno raumenys per stipriai įsitempę, o kurie – per daug atsipalaidavę. Pagal diagnostikos rezultatus bus paruošti individualiai skirta mankšta, rekomenduojami masažai, skirti konkrečioms problemoms pašalinti. Laiku nustačius problemas, galima išvengti įvairių ligų progresavimo ir užkirsti kelią rastis naujoms.

Jeigu kyla klausimų ar norite daugiau sužinoti apie individualią kūno laikysenos diagnostiką, spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negali laukti? Skambink mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašyk el. paštu info@matanciosrankos.lt