Ar žinai, kad Tavo kūno laikysena gali atskleisti esamas sveikatos problemas? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Ar žinai, kad Tavo kūno laikysena gali atskleisti esamas sveikatos problemas?

Diagnostinis kūno ištyrimas Vilniuje. Diagnostinis ištyrimas laikysenai

Dėl to svarbu laiku atlikti individualią kūno laikysenos apžiūrą

Juk neabejoji, kad techninį mašinos patikrinimą privaloma atlikti kas dveji metai? Gal net tai darai dažniau, ypač, jei išgirsti neaiškių garsų variklyje. Tačiau asmeninę sveikatą pasitikrinti delsi? Teisiniesi laiko stoka, nes manai, jog reikės aplankyti daugybę gydytojų kabinetų, atlikti galybes tyrimų.

O ar žinai, kad sužinoti apie savo sveikatą galima daug paprasčiau? Didelė dalis visų ligų yra susijusios su stuburo problemomis ir būtent jo bei laikysenos apžiūra gali padėti diagnozuoti ir užkirsti kelią įvairių ligų progresavimui.

Profesionalaus mankštos specialisto atliekama individuali kūno laikysenos diagnostika svarbi ir labai naudinga. Jei dvejoji, ar Tau to reikia, siūlome stabtelėti ir savęs paklausti 5 klausimų:

  1. Ar pasitaiko, kai jaučiu maudimą nugaros, kaklo, galvos, juosmens srityse?
  2. Ar sėdėdamas ar stovėdamas darbo vietoje greitai pavargstu?
  3. Ar pasitaiko atvejų, kai sunku išlaikyti taisyklingą kūno laikyseną?
  4. Ar mano kojos tinsta?
  5. Ar pastebiu, kad seniai patirta trauma vis dar laikas nuo laiko sukelia skausmų?

Jei bent į vieną klausimą atsakei teigiamai, atlik individualią kūno laikysenos diagnostiką. Jos metu bus surastos maudimo ir skausmų vietos ir išsiaiškintos skausmo priežastys. Negana to, sužinosi, kurie Tavo kūno raumenys per stipriai įsitempę, o kurie – per daug atsipalaidavę. Pagal diagnostikos rezultatus bus paruošti Tau individualiai skirti pratimai, rekomenduoti masažai, skirti konkrečioms problemoms pašalinti. Laiku nustačius problemas, galima išvengti įvairių ligų progresavimo ir užkirsti kelią rastis naujoms.

Jeigu kyla klausimų ar nori daugiau sužinoti apie individualią kūno laikysenos diagnostiką, spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su Tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negali laukti? Skambink mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašyk el. paštu info@matanciosrankos.lt

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.