Kada pasivaikščiojimas gamtoje tampa vaistu? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kada pasivaikščiojimas gamtoje tampa vaistu?

Pasivaikčiojimas gamtoje ramina, mažina įtampą, gerina nuotaiką.

Jaučiatės pavargę, suirzę ir tiesiog trūksta gyvenimo džiaugsmo? Atėjusi vasara yra vienas iš palankiausių metų laikų mėgautis pasivaikščiojimais gamtoje. Tai vienas iš natūralių vaistų, leidžiančių pataisyti tiek emocinę, tiek fizinę sveikatą.

Kaip pasivaikščiojimas gamtoje keičia mūsų savijautą?

Paprasčiausias ėjimas – tai veikla, kuri aktyvina ir kūną, ir protą. Kitaip tariant, ši didelių pastangų nereikalaujanti veikla suteikia visapusiškai gerą savijautą. Be to, pati gamta daro vaistinį poveikį nuotaikai. Vaikščiodami gamtoje, ištrūkstame iš miesto rutinos, mūsų mintys nurimsta, plaučiai prisipildo deguonies. Įtampa pamažu nuslūgsta. Gamtos spalvos maitina ir mūsų sielą – nesąmoningai geriama grožį ir jaučiame, kaip viduje tampa ramu ir gera.

Vaikščiodami gamtoje, turime progą pabūti su savimi. Jeigu gėrėdamiesi aplinka, išgujame mintis, susijusias su dienos darbais, problemomis ir pan., pasivaikščiojimo laikas tampa puikia proga atsitraukti nuo darbų rutinos ir pailsėti. Pailsėjusios smegenys vėliau daug greičiau ir efektyviai leidžia priimti sprendimus. O koncentracija, įgyta pasivaikščiojimo metu, leidžia išvengti bereikalingų klaidų bei pašalinio streso.

Be viso to, geriname ir fizinę ištvermę, stipriname imunitetą. Natūralu, kad pasivaikščiojimai mažina nereikalingo viršsvorį, kūnui suteikia stangrumo ir džiaugtis gražia figūra.

Jeigu trumpai apžvelgtume pasivaikščiojimo gamtoje privalumus, pastebėtume, kad ši veikla:

  1. ramina mūsų nervų sistemą,
  2. gerina mūsų koncentraciją,
  3. gerina atmintį,
  4. augina kūrybiškumą,
  5. gerina fizinę savijautą,
  6. padeda pajusti vidinę pilnatvę.

Tai tik keletas svarbiausių pasivaikščiojimo gamtoje privalumų, kitus įžvelgsime, kai po dienos darbų skirsime sau laiko ir tiesiog pasivaikščiosime gražioje gamtos vietoje. Šie vaistai nieko nekainuoja, bet poveikis tikrai stiprus. Verta pabandyti.

Ne tik vaikščiojimas, bet ir nuolatinis judėjimas – rytinė mankšta gali gerokai pagerinti jūsų fizinę ir emocinę būseną bei suteikti gerų emocijų.

Jei kyla klausimų, kreipkitės į mus. Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.