3 paplūdimyje atliekami pratimai tavo žvalumui ir gražioms kūno linijoms - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

3 paplūdimyje atliekami pratimai tavo žvalumui ir gražioms kūno linijoms

Diagnostinis ištyrimas, profesonalios mankštos

Pagaliau atėjo atostogos ir galite skirti laiką tik sau? Džiaugiatės nuostabiais vasaros vaizdais ilsėdamiesi prie jūros, bet kartkartėmis sunerimstate, nes mėgavimasis gardžiais užkandžiais ir lepinimasis prieš saulutę verčia pasijausti mieguistai?

Kokybiškai ir smagiai galima pailsėti ir neprarandant žvalumo, energijos ir nepriaugant papildomų kilogramų. Tam pakanka atlikti kelis smagius ir paprastus, papildomų įrenginių nereikalaujančius pratimus, čia pat, ant gelsvo paplūdimio smėlio.

Kaip atlikti gražias kūno linijas palaikančius mankštos pratimus paplūdimyje?

1 pratimas. Atlikite 20 pritūpimų. Pritūpę suglaudę delnus, rankas iškelkite į viršų, kad krūvis tektų ir pečių raumenims.
2 pratimas. Pritūpkite darydami platų įtūpstą. Tokioje padėtyje paspyruokliuok iki galo neatsistodami. Rankas laikykite kilstelėtas prieš save, delnus suglauskite. Paspyruokliuokite apie 20 kartų.
3 pratimas. Delnais atsiremkite į smėlį. Galvą nuleiskite žemyn. Vieną koją visiškai ištieskite, antrą sulenkusi per kelį pritraukite prie krūtinės. Keiskite kojų padėtį tarsi intensyviai bėgtumėte. Smėlyje atlikti šį pratimą daug smagiau, dėl to pasitreniruokite ilgėliau. Svarbu, sekti savo fizinį pajėgumą ir sveikatą.

Kad pasiektumėte maksimalių rezultatų, 3 pratimukų rinkinuką galite pakartoti keletą kartų. Rekomenduojame bent 5 kartus.

Kokia pratimukų, atliekamų paplūdimyje nauda?

  • stiprina blauzdas, šlaunis, klubus bei sėdmenis.
  • gerina koordinaciją bei kūno balansą.
  • suteikia energingumo ir pakelia nuotaiką.

šiems pratimams skirtos pirmosios 3 minutės. Jei norėsis intensyvesnės treniruotės, tai žiūrėkite video tęsinį ir papildykite pratimų rinkinį.

Pastaba. Pratimus rinkitės pagal savo individualias fizines savybes ir sveikatą.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.