Kaip sumažinti „gelbėjimosi ratą“ ant pilvo? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip sumažinti „gelbėjimosi ratą“ ant pilvo?

Gydomoji ir kūną stiprinanti mankšta bei diagnostinis kineziterapeuto ištyrimas Vilniuje

Nors jau ruduo ir kaskart reikia vis storesnių rūbų, tačiau „gelbėjimosi ratas“ ant pilvo vis tiek erzina? Juk ir rudenį norisi apsivilkti labiau figūra pabrėžiantį rūbą.

Rekomenduojame 5 mankštos pratimus, kuriuos paprasta atlikti namuose. Jie efektyviai padės sumažinti ar visai panaikinti nemalonius „ratus“ ant pilvo. Kaip šiuos pratimus atlikti?

Mankšta atliekama 3 kartus per savaitę patiks, nes:

  • Suteiks pilvui stangrumo
  • Panaikins nereikalingus riebalus ant pilvo
  • Leis džiaugtis figūra rengiantis patinkančius rūbus

Kaip atlikti pilvo apimtis mažinančius pratimus?

1 pratimas. Atsigulkite ant nugaros. Laikydami lazdelę iškelkite rankas į viršų. Kelkite abi kojas į viršų siekdami lazdelės. Atlikite 20 kartų. Tada pasidėkite lazdelę į šoną, iš lėto iškelkite rankas virš galvos – įkvėpkite, lėtai iškvėpkite. Sunerkite rankas, pasirąžykite.
2 pratimas. Apsiverkite. Galva nuleista, rankų dilbiais atsiremkite į grindis, kojų pirštais atsispirkite ir šiek tiek pasikelkite. Tada ištieskite kojas į šalis, vėl suglauskite, vėl ištieskite. Taip pašokinėkite 20 kartų. Truputėlį pagulėkite, atsipalaiduokite.
3 pratimas. Atsistokite. Lazdelę iš nugaros pasidėkite ant pečių, ją laikykite lengvai suėmus už galų. Pasisukite per pečių liniją į dešinę, grįžkite į pradinę padėtį, tada į kairę. Atlikite 10- 15 kartų.
4 pratimas. Pradinė padėtis kaip 2 pratime. Sukitės į dešinę visu kūnu (nejuda tik pečiai ir galva), grįžkite į pradinę padėtį. Tada į kairę ir vėl į pradinę padėtį. Atlikite apie 20 kartų. Atsipalaiduokite.
5 pratimas. Atsisėskite. Lazdelę pasidėkite ant sprando, suimkite rankomis už jos galų. Lenkitės į kairę, tada į dešinę. Taip palinguokite 20 kartų. Atsipalaiduokite.

Pratimus galite pradėti žiūrint šį vaizdo įrašą:

Pastaba. Pratimų atlikimo trukmę rinkitės pagal savo individualias fizines savybes ir sveikatą. Nepersitempkite.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt