8 pratimai, keičiantys ir fizinę, ir emocinę būseną - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

8 pratimai, keičiantys ir fizinę, ir emocinę būseną

Gydomosios mankštos ir profesionali kineziterapeuto konsultacija Vilniuje

Sportas – puikus būdas sustiprinti emocinę sveikatą

Sportuoti galime ir kambaryje, ir esant puikiam orui, sode, prie jūros ar kitoje jums priimtoje vietoje. Reikalingos priemonės – gera nuotaika ir bent lašelis tvirtos valios.

Šiandien rekomenduojame smagią, visame pasaulyje populiarios Tabatos treniruotę. Jos esmė – vienas mankštos pratimas atliekamas per 20 sekundžių, poilsis – 10 sekundžių. Ši treniruotė skirta pradedantiesiems. Pradedam?

1 pratimas. Darome atsispaudimus nuo grindų. Pernelyg neforsuojame. Pratimą atliekame savo tempu ir pagal savo jėgas. Laikui bėgant jį atlikti seksis vis lengviau ir lengviau.
2 pratimas. Atsistojame ir šokinėjame ties kiekvienu šuoliuku į šalis ištiesdami ir rankas ir kojas.
3 pratimas. Atsigulame ant grindų ant nugaros. Kojas per kelius sulenkiame. Sukinėjamės per liemenį į kairę ir dešinę. Rankas laikome tiesias prie šonų. Visas fokusas į liemens darbą.
4 pratimas. Atsiremiame į grindis per ištiestas alkūnes, pasikeliame ant delnų. Kartojame 20 sekundžių. Jei sunku, galima pakartoti 1 pratimą.
5 pratimas. Atsistojame. Darome nepilnus pritupimus.
6 pratimas. Rankomis atsiremiame į grindis. Kojomis tarsi žygiuojame į priekį. Keičiame žingsniukus – kairė, dešinė.
7 pratimas. Atsistojame. Su kiekviena koja darome įtūpstus į priekį.
8 pratimas. Atsistojame. Rankos už galvos. Keliame sulenktą koją ir bandome per sulenktą kelią pasiekti alkūnę.

Ši mankšta užima tik 4 minutes, o energijos gausite tarsi treniravęsi visą valandą. Be to, tuo metu patirsite geras emocijas bei nuotaika taps šviesesnė.

Pratimą galite atlikti žiūrėdami vaizdo įrašą:

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sustiprinti fizinę būklę, pasikrauti energijos visai dienai gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt