Kaip greitai ir efektyviai sudeginti riebalus ant pilvo? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip greitai ir efektyviai sudeginti riebalus ant pilvo?

Kineziterapija Vilniuje padeda pašalinti įvairius negalavimus tokius kaip: nugaros skausmas, kaklo skausmas, stuburo išvarža, netaisyklinga laikysena, stuburo skausmas

Artėja šventės, tačiau vaizdas veidrodyje nedžiugina? Mėgstami drabužiai atrodo nekaip dėl atsikišusio pilvuko? Norint paslėpti „gelbėjimosi ratą“ esantį ant pilvuko tikrai nereikia rinktis plačių drabužių. Pasirinkite efektyvius pratimus, kurie greitai padės atsikratyti nepageidaujamų kilogramų ir leis pasipuošti mėgstamais drabužiais.

Kaip iki švenčių sudeginti riebalus ant pilvo ir atsikratyti bjaurių „gelbėjimosi ratų“?

Mankšta – vienas efektyviausių būdų ne tik jaustis fiziškai geriau, bet ir džiaugtis dailesnėmis kūno linijomis. Įsijunkite mėgstamą muziką ir šį vaizdo įrašą ir atlikite keletą efektyvių pratimų:

1 pratimas. Atsigulkite ir šiek tiek pasikelkite. Rankas pakelkite ties smakru ir sunerkite. Kelkite link rankų per kelius sulenktas kojas. Pratimą atlikite per 20 sekundžių.
2 pratimas. Pradinė padėtis ta pati. Kelkite vieną koją sulenktą per kelį, o rankomis bandykite apimti koją ir suploti maždaug šlaunies lygmenyje. Kilnokite kojas ir plokite 30 sekundžių.
3 pratimas. Atsigulkite tiesiai. Kelkite dešinę koją ir kairiąją ranką – palieskite ranka koją. Tą patį darykite su kairiąja koja ir dešiniąja ranka. Pratimą atlikite per 20 sekundžių.
4 pratimas. Atsigulkite. Kojos per kelius sulenktos. Stenkitės kojas pakelti kuo aukščiau tarsi ruoštumėtės daryti „žvakę“. Pratimui skirkite 10 sekundžių.
5 pratimas. Atsisukite veidu į grindis. Atsiremkite alkūnėmis ir kilnokite į viršų kojas. 20 sekundžių.
6 pratimas. Rankomis ir pirštų galais pasikelkite nuo žemės. Sulenkite vieną koją ir kelkite į priekį, sukite į šoną. Tuos pačius judesius atlikite su kita koja. 30 sekundžių.
7 pratimas. Pasisukite šonu ir šiek tiek pasikelkite. Ranką ištieskite į viršų ir siekite sulenktos rankos siekiančios kojos. 10 sekundžių pasisukus į vieną pusę, 10 sekundžių į kitą.
8 pratimas. Rankomis ir pirštų galais pasikelkite nuo žemės. Kairiąją ranką pakelkite nuo žemės ir siek kiek galite tiesiant į kairę pusę, o tada grįžkite į pradinę būseną, nenuleisdami rankos ant žemės ištieskite ranką į viršų išsilenkdami ir šiek tiek pasikeldami. Tą patį judesį pakartokite su kita ranka. Kiekvienai rankai skirkite po 10 sekundžių.

Pastaba. Pratimų intensyvumą rinkitės pagal individualius poreikius ir sveikatą. Jei nemalonus pojūtis, pratimo nedarykite per jėgą.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais.

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.