Kaip greitai ir efektyviai sudeginti riebalus ant pilvo? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip greitai ir efektyviai sudeginti riebalus ant pilvo?

Kineziterapija Vilniuje padeda pašalinti įvairius negalavimus tokius kaip: nugaros skausmas, kaklo skausmas, stuburo išvarža, netaisyklinga laikysena, stuburo skausmas

Artėja šventės, tačiau vaizdas veidrodyje nedžiugina? Mėgstami drabužiai atrodo nekaip dėl atsikišusio pilvuko? Norint paslėpti „gelbėjimosi ratą“ esantį ant pilvuko tikrai nereikia rinktis plačių drabužių. Pasirinkite efektyvius pratimus, kurie greitai padės atsikratyti nepageidaujamų kilogramų ir leis pasipuošti mėgstamais drabužiais.

Kaip iki švenčių sudeginti riebalus ant pilvo ir atsikratyti bjaurių „gelbėjimosi ratų“?

Įsijunk mėgstamą muziką ir šį vaizdo įrašą:

ir atlik keletą efektyvių pratimų.

1 pratimas. Atsigulk ir šiek tiek pasikelk. Rankas pakelk ties smakru ir sunerk. Kelk link rankų per kelius sulenktas kojas. Pratimą atlik per 20 sekundžių.
2 pratimas. Pradinė padėtis ta pati. Kelk vieną koją sulenkusi per kelį, o rankomis bandyk apimti koją ir suploti maždaug šlaunies lygmenyje. Kilnok kojas ir plok 30 sekundžių.
3 pratimas. Atsigulk tiesiai. Kelk dešinę koją ir kairiąją ranką – paliesk ranka koją. Tą patį daryk su kairiąja koja ir dešiniąja ranka. Pratimą atlik per 20 sekundžių.
4 pratimas. Atsigulk. Kojos per kelius sulenktos. Stenkis kojas pakelti kuo aukščiau tarsi ruoštumeisi daryti „žvakę“. Pratimui skirk 10 sekundžių.
5 pratimas. Atsisuk veidu į grindis. Atsiremk alkūnėmis ir kilnok į viršų kojas. 20 sekundžių.
6 pratimas. Rankomis ir pirštų galais pasikelk nuo žemės. Sulenk vieną koją ir kelk į priekį, suk į šoną. Tuos pačius judesius atlik su kita koja. 30 sekundžių.
7 pratimas. Pasisuk šonu ir šiek tiek pasikelk. Ranką ištiesk į viršų ir siek sulenktos rankos siekiančios kojos. 10 sekundžių pasisukus į vieną pusę, 10 sekundžių į kitą.
8 pratimas. Rankomis ir pirštų galais pasikelk nuo žemės. Kairiąją ranką pakelk nuo žemės ir siek kiek gali tiesiant į kairę pusę, o tada grįžk į pradinę būseną, nenuleisdama rankos ant žemės ištiesk ranką į viršų išsilenkdama ir šiek tiek pasikeldama. Tą patį judesį pakartok su kita ranka. Kiekvienai rankai skirk po 10 sekundžių.

Pastaba. Pratimų intensyvumą rinkis pagal individualius poreikius ir sveikatą. Jei nemalonus pojūtis, pratimo nedaryk per jėgą.

Jei abejoji, ar šie mankštos pratimai tau tinkami ar nori kitokių, tik tau pritaikytų, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt