4 paprasti ir efektingi pratimai, gražinantys žastų – rankų nuo pečių iki alkūnių – formą - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

4 paprasti ir efektingi pratimai, gražinantys žastų – rankų nuo pečių iki alkūnių – formą

Efektyvi mankšta stiprinanti rankas

Be proto karštomis vasaros dienomis nesiryžtate apsivilkti marškinukų ar suknelės trumpomis rankovėmis ar tik su petnešėlėmis? Galvojate kad bjauriai atrodo per stori rankų žastai ar priešingai – nukarusi jų oda kabo lyg nusvirę „sparnai“. Dėl to slepiate šiuos „sparnelius“ po ilgesnėmis rankovėmis.

Kodėl gi neišbandžius keleto paprastų, labai mažai laiko atimančių pratimų ir karštomis vasaros dienomis su džiaugsmu vilktis drabužius be rankovių.

Atlikime mankštos pratimus kartu:

1 pratimas. Stovint rankos ištiestos į šalis. Truputėlį paplasnojame ir sukame rankas mažais ratukais. Pratimą atliekame 30 sekundžių.
2 pratimas. Stovint rankos ištiestos į šalis. Suspaudžiame ir atleidžiame kumščius. Lengvai pajudiname liemenį.
3 pratimas. Atremiame rankas į kaladėlę. Kojos ištiestos ir atremtos į grindis. Darome prisėdimą – atsikeliame. Fizinis krūvis tenka ant kaladėlės padėtoms rankoms.
4 pratimas. Atliekame atsispaudimus. Skaičių koreguojame pagal asmeninę jauseną.

1 MINUTĘ pailsime.

Tada dar kartą pakartojame pratimus.

Atkreipiame dėmesį, kad kiekvieną pratimą rekomenduojama atlikti po 30 sekundžių, tačiau, jei jaučiate nepatogumą ar skausmą, laiką trumpinkite.

Linksmai, išlaikydami gerą nuotaiką atlikite pratimus! Galite tai daryti ir žiūrėdami šį vaizdo įrašą:

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sumažinti apimtis ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas anticeliulitinis ar limfodrenažinis masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.