Dirbate sėdimą darbą? Išbandykite šiuos pratimus pečių juostos atpalaidavimui - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Dirbate sėdimą darbą? Išbandykite šiuos pratimus pečių juostos atpalaidavimui

Mankšos ir masažai dirbantiems sėdimą darbą. Profesionalūs masažai ir mankštos Vilniuje

Dirbantys sėdimą darbą dienos pabaigoje jaučia įtemptą ir nemalonų pečių ar nugaros skausmą. Šis skausmas kamuoja daugelį, kurie darbo metu mažai juda ir didžiąją laiko dalį praleidžia dirbdami prie kompiuterio. Kad skausmas darbo metu ar po darbo būtų mažesnis, o ilgainiui jis išvis jūsų nebekamuotų, rekomenduojame jums kasdienę 10 minučių pertraukėlę darbo metu ar po darbo, kurios metu galėsite atlikti kelis visiškai nesudėtingus pečių juostos atplaidavimo ir tempimo pratimus.

Šia mankšta atpalaiduosite tam tikrus raumenis, o tam tikrus pratemsite, kadangi ilgą laiką sėdint vienoje vietoje vieniems jūsų raumenims tenka didesnis krūvis nei kitiems, būtent todėl jūs ir jaučiate skausmą pečių ir kaklo srityje.

  1. Pratimas kaklo atpalaidavimui. Šio pratimo metu jūs turite šiek tiek įtraukti pilvą, smakrą pritraukti prie savęs, o kaklą šiek tiek ištempti.
    Lėtai įkvėpdami ir pakeldami smakrą pasižiūrėkite į viršų. Po to vėl lėtai iškvėpkite, nuleiskite akis ir smakrą.
    Pakaušį stenkitės stumti atgal keletą sekundžių tol, kol pilnai iškvėpsite orą. Šį pratimą atlikite 10-15 kartų lėtai ir nepamirštant tolygiai kvėpuoti
  2. Pratimas viršutinio trapecinio raumens atpalaidavimui. Šio pratimo metu vėl ištempkite kaklą ir smakrą prispauskite prie savęs. Galvą palenkite į kairę pusę, o dešinę ranką delnu į apačią spauskite žemyn.
    Viso pratimo metu galvą stumkite tolyn nuo rankos. Tempimą turėtumėte jausti kaklo srityje. Tokią poziciją išlaikykite 20 sekundžių, nespyruokliuokite. Vėliau pakartokite ir su kita puse.
  3. Pratimas krūtinės raumens tempimui. Rankas ištieskite į šonus, delnais į viršų taip, kad nykščiai rodytų atgal. Pilvą įtraukite taip, kad juosmuo neišsiriestų. Rankas traukite atgal, o krūtinę stumkite į priekį. Atliekant šį pratimą labai svarbu, kad kaklas išliktų tiesus, o smakras neišeitų į priekį. Šį tempimo pratimą atlikite iki 20 sekundžių, pakartoti galite keletą kartų.
  4. Pratimas krūtinės ląstos ir pečių juostos tempimui. Rankas sunerkite už nugaros. Kaklą ištempkite, pilvą įtraukite, mentes stenkitės suglausti. Lėtai pakelkite abi rankas. Stebėkite pečių poziciją: pečiai turi likti savo vietoje ir neišlįsti į priekį. Tokioje tempimo pozicijoje palaikykite 10-20 sekundžių ir lėtai nuleiskite rankas. Šį pratimą rekomenduojame pakartoti 5-7 kartus.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Kineziterapinis ištyrimas – puiki galimybė sužinoti kokie raumenys yra įsitempę, o kurie per daug atsipalaidavę, taip pat sužinoti laikysenos ir bendrą fizinę būklę. Pagal atliktą išsamų ištyrimą kineziterapeutas sudarys individualias, tik Jums pritaikytas mankštas, kurias taip pat galėsite derinti su masažais ir taip pasiekti maksimalių rezultatų. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt.