5 kasdieniai įpročiai, lemiantys stiprų imunitetą ir energingumą kasdien - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

5 kasdieniai įpročiai, lemiantys stiprų imunitetą ir energingumą kasdien

Masažai stiprinantys imunitetą

5 kasdieniai įpročiai, lemiantys stiprų imunitetą ir energingumą kasdien

Vėl kankina peršalimo ligos? Vėl tapai gripo epidemijos auka ir su nerimu lauki kitų jo atmainų? Negana to, nuolat jauti nuovargį ir energijos stoką?

Jei manai, jog imunitetas susilpnėjęs ir energingų dienų tavo gyvenime mažėja, siūlome į savo kasdienę rutiną įtraukti 5 paprastus, papildomo laiko nereikalaujančius įpročius.

Kokie kasdieniai įpročiai gali padėti sustiprinti imunitetą ir palaikyti energiją?

  1. Stabtelėk. Kasdienybės rutinoje išmok stabtelėti. Prisimink keletą kartų per dieną padaryti bent 5-10 min. Pertraukėles. Tuo metu tiesiog pabūk su savimi, leisk sau ramiai kvėpuoti, išlaisvink mintis nuo papildomų rūpesčių. Tiesiog paleisk įtampą ir ramiai stebėk vaizdus per langą.
  2. Būk sąmoningas. Sąmoningai prisiimk atsakomybę už savo gerą jauseną. Jei iškyla problema, neatidėliok jos sprendimo. Prisiimk atsakomybę už savo sprendimą ir padėk tašką. Nuolat galvoje nešiojami neišspręsti, net nesprendžiami klausimai atima labai daug tavo energijos ir blogina nuotaiką.
  3. Maitink ne tik savo kūną, bet ir sielą. Rinkis tik tau individualiai tinkantį maistą, mėgaukis valgymu, o ne greitomis sukimšk dienos porciją. Besirūpindamas mityba prisimink pamaitinti savo sielą. Geriausias maistas jai: pozityvios mintys, gražūs akiai vaizdai ir garsai. Venk negatyvių naujienų, siaubą keliančių vaizdų žiniasklaidoje. Taip
    sutaupysi energijos ir išlaikysi gerą nuotaiką.
  4. Kasdien sportuok. Kasdien atliekama, kad ir trumputė mankšta, atitinkanti tavo individualius poreikius pagerins sveikatą, padės sustiprinti imunitetą ir užkertą kelią ligoms. Kasdien jausiesi žvalus ir darbingas.
  5. Imkis iniciatyvos. Nusprendei nuolat būti sveikas ir energingas? Jau dabar į savo kasdienę rutiną įtrauk fizinį ir dvasinį imunitetą stiprinančius įpročius. Tik veikdamas gali pasiekti rezultatų.

Dvejoji dėl individualios mankštos veiksmingumo?

Jei abejoji, kad mankštos pratimai gali išspręsti Tavo silpno imuniteto ir energijos trūkumo problemas ar tiesiog nežinai, kokie pratimai tinkamiausi tavo organizmui, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.