5 kasdieniai įpročiai, lemiantys stiprų imunitetą ir energingumą kasdien - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

5 kasdieniai įpročiai, lemiantys stiprų imunitetą ir energingumą kasdien

Masažai stiprinantys imunitetą

Vėl kankina peršalimo ligos? Vėl tapote gripo epidemijos auka ir su nerimu laukiate kitų jo atmainų? Negana to, nuolat jaučiate nuovargį ir energijos stoką?

Jei manote, jog imunitetas susilpnėjęs ir energingų dienų Jūsų gyvenime mažėja, siūlome į savo kasdienę rutiną įtraukti 5 paprastus, papildomo laiko nereikalaujančius įpročius.

Kokie kasdieniai įpročiai gali padėti sustiprinti imunitetą ir palaikyti energiją?

  1. Stabtelėk. Kasdienybės rutinoje išmokite stabtelėti. Prisiminkite keletą kartų per dieną padaryti bent 5-10 min. Pertraukėles. Tuo metu tiesiog pabūkite su savimi, leiskite sau ramiai kvėpuoti, išlaisvinkite mintis nuo papildomų rūpesčių. Tiesiog paleiskite įtampą ir ramiai stebėkite vaizdus per langą.
  2. Būk sąmoningas. Sąmoningai prisiimkite atsakomybę už savo gerą jauseną. Jei iškyla problema, neatidėliokite jos sprendimo. Prisiimkite atsakomybę už savo sprendimą ir padėkite tašką. Nuolat galvoje nešiojami neišspręsti, net nesprendžiami klausimai atima labai daug tavo energijos ir blogina nuotaiką.
  3. Maitink ne tik savo kūną, bet ir sielą. Rinkitės tik Jums individualiai tinkantį maistą, mėgaukitės valgymu, o ne greitomis sukimšk dienos porciją. Besirūpindami mityba prisiminkite pamaitinti savo sielą. Geriausias maistas jai: pozityvios mintys, gražūs akiai vaizdai ir garsai. Venkite negatyvių naujienų, siaubą keliančių vaizdų žiniasklaidoje. Taip sutaupysite energijos ir išlaikysite gerą nuotaiką.
  4. Kasdien sportuok. Kasdien atliekama, kad ir trumputė mankšta, atitinkanti tavo individualius poreikius pagerins sveikatą, padės sustiprinti imunitetą ir užkirs kelią ligoms. Kasdien jausitės žvaliau ir darbingiau.
  5. Imkitės iniciatyvos. Nusprendėte nuolat būti sveiki ir energingi? Jau dabar į savo kasdienę rutiną įtraukite fizinį ir dvasinį imunitetą stiprinančius įpročius. Tik veikdami galite pasiekti rezultatų.

Dvejojate dėl individualios mankštos veiksmingumo?

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Sustiprinti imunitetą ir jaustis fiziškai geriau gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt