Paprastas nugaros masažas, kurį galite atlikti savo šeimos nariui ar draugui tiesiog namuose - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Paprastas nugaros masažas, kurį galite atlikti savo šeimos nariui ar draugui tiesiog namuose

Nugaros masažas Vilniuje. Profesionalus nugaros masažas Vilniuje

Tikriausiai kiekvienam iš mūsų yra tekę nors kartą nesudėtingai pamasažuoti artimojo ar draugo nugarą, kai išgirstame nusiskundimą dėl varginančio skausmo ar įsitempimo. Juk kartais būtent masažas yra ta pirmoji pagalba šeimos nariui po sunkios ir įtemptos darbo dienos ar draugui po ilgo sėdėjimo ofise. Nugaros masažas ne tik labai atpalaiduoja, bet ir gerina kraujotaką, pašalina įtampą ir netgi mažina galvos skausmus. Profilaktinis nugaros masažas labai rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, turintiems netaisyklingą laikyseną ar jaučiantiems dažną nuovargio jausmą.

Jeigu norite masažą kitam asmeniui atlikti dažniau ir veiksmingiau, rekomenduojame jums trumpą praktinį video klipą, kuriame rodomi paprasti, tačiau veiksmingi nugaros masažo judesiai. Profilaktiškai atlikdami šiuos masažo judesius jūs sumažinsite savo artimąjam nugaros skausmą, pašalinsite raumenų įtampą, padėsite atsigauti po traumos ar ligos. Skirkite vos keletą minučių per dieną tokio masažo atlikimui, o rezultatai bus juntami jau labai greitai!

Taigi, nuo ko pradėti? Pirmiausiai rekomenduojame susirasti patogią vietą masažo atlikimui. Asmuo, kuriam daromas masažas turėtų gulėti patogiai ant pilvo, rankas atpalaidavęs ir priglaudęs prie šonų. Masažą atliekantis, turėtų patogiai ir lengvai pasiekti visą masažuojamojo nugaros plotą. Malonesnis masažas visada išgaunamas naudojant aliejus. Aliejai būna įvairiausių rūšių, juos verta rinktis pagal sudėtį ir kvapą arba pasikonsultuoti su profesionaliais masažuotojais, kurie patartų, kokiu atveju, kokį masažo aliejų rinktis geriausia. Įsijunkite ramią, atpalaiduojančią muziką ir 5-10 minučių neskubėdami kartokite masažo judesius. Keletą vakarų per savaitę kartojamas masažas namuose, gali tapti puikus gydomasis ir atpalaiduojantis ritualas, padėsiantis jūsų artimajam ar draugui sumažinti skausmus ir įtampą.

Vaizdo įrašą galite peržiūrėti ČIA

Jeigu norite sužinoti daugiau masažo judesių, kuriuos galite savarankiškai atlikti namuose, gali kreiptis skambindami telefonu +37068511137 arba rašydami el. paštu info@matanciosrankos.lt. Taip pat lauksime jūsų atsiliepimų ir komentarų, kokie jūsų rezultatai darant nugaros masažą savarankiškai namuose.

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Įveikti nugaros skausmus, ar panaikinti skausmo priežastį gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais.

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.