Kasdien džiaukis tobulais veido kontūrais ir švytinčia oda - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kasdien džiaukis tobulais veido kontūrais ir švytinčia oda

Veido masažas Vilniuje. Profesionalus kobido ir chiromasažas

Per šventes švytėjai iš džiaugsmo, nes tavo veidas buvo idealiai gražus? Įdėjai daug pastangų, kol to pasiekei? Tačiau šiandien neramu, kad glotni ir nepriekaištinga veido oda gali pasikeisti?

Nelauk švenčių, kad galėtum būti graži! Džiaukis savo gražiu veidu kiekvieną dieną.

Kaip kasdien išlaikyti gražų veido kontūrą ir džiaugtis glotnia ir švytinčia veido oda?

Atlik keletą paprastų ir trumpų pratimų ir tavo veidas tau padėkos, o pažvelgusi į veidrodį galėsi nuolat šypsotis.

Kaip atlikti veido kontūrus išlaikančius ir veido odai švytėjimo suteikiančius pratimus?

1 pratimas. Didžiuosius rankų pirštus sudėki ties tarpuakiu arba vadinamąja 3-iąja akimi, smilių pagalvėles priglausk prie akių kraštelių ties smilkiniu. Padaryk silpną paspaudimą ir iš lėto truputėlį prisimerkusi kelk akis į viršų, tada užsimerk. Pratimą atlik kelis kartus.
2 pratimas. Sustatyk lūpas „ratuku“, atpalaiduok tarsi šypsodamasi, tik lūpas įtempk apgaubdama jomis viršutinius ir apatinius dantis. Vėl daryk ratuką, vėl šypsenėlė. Pakartok keletą kartų. Papildomas pratimas lūpų raumenims treniruoti.. Padek smilių ties smakro viduriu, lūpomis apgaubk dantis. Kilnok smakrą aukštyn – žemyn keldama į viršų galvą ir vėl grįždama į pradinę padėtį.
3 pratimas. 3 abiejų rankų pirštus sudėk ties kaktos viduriu ir daryk lengvus perbraukimus link smilkinių.
4 pratimas. Smilių pagalvėles prispausk prie nosies (šiek tiek virš šnervių) ir akimis smarkiai pamirkčiok. Šį pratimą galima žaismingai pavadinti „flirtu“, nes akys smagiai mirksi, be to stiprėja raumenys apie akis ir merkti akį jau taps daug lengviau.
5 pratimas. Šiek tiek atlošk galvą ir abiejų rankų pirštų pagalvėlėmis lengvai brauk per kaklą nuo viršaus link apačios. Apačioje trumpai palaikyk prispaudusi pirštus, o lūpas šelmiškai papūsk, tarsi būtum kaprizingas vaikas. Pratimą su pasimėgavimu, ramiai atlik keletą kartų.
6 pratimas. Vien smiliumi daryk sukamuosius judesius į vieną ir kitą pusę ties 3-iąja akimi.

Papildomų žandukų ir ausų patempimų išvysi, jei pažiūrėsi šį vaizdo įrašą:

Jei abejoji, ar šie masažo pratimai tau tikrai tinkami, o gal nori sužinoti kitokių, tik tavo veidui pritaikytų pratimų, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu susisieksime, išsiaiškinsime tavo poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt