Kasdien džiaukis tobulais veido kontūrais ir švytinčia oda - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kasdien džiaukis tobulais veido kontūrais ir švytinčia oda

Veido masažas Vilniuje. Profesionalus kobido ir chiromasažas

Per šventes švytėjote iš džiaugsmo, nes veidas buvo idealiai gražus? Įdėjote daug pastangų, kol to pasiekėte? Tačiau šiandien neramu, kad glotni ir nepriekaištinga veido oda gali pasikeisti?

Nelaukite švenčių, kad galėtumėte būti graži! Džiaukitės savo gražiu veidu kiekvieną dieną.

Kaip kasdien išlaikyti gražų veido kontūrą ir džiaugtis glotnia bei švytinčia veido oda?

Atlikite keletą paprastų ir trumpų pratimų ir Jūsų veidas tau padėkos, o pažvelgus į veidrodį galėsite nuolat šypsotis.

Kaip atlikti veido kontūrus išlaikančius ir veido odai švytėjimo suteikiančius pratimus?

1 pratimas. Didžiuosius rankų pirštus sudėkite ties tarpuakiu arba vadinamąja 3-iąja akimi, smilių pagalvėles priglauskite prie akių kraštelių ties smilkiniu. Padarykite silpną paspaudimą ir iš lėto truputėlį prisimerkus kelkite akis į viršų, tada užsimerk. Pratimą atlikite kelis kartus.
2 pratimas. Sustatykite lūpas „ratuku“, atpalaiduokite tarsi šypsodamiesi, tik lūpas įtempkite apgaubdami jomis viršutinius ir apatinius dantis. Vėl darykite ratuką, vėl šypsenėlė. Pakartokite keletą kartų. Papildomas pratimas lūpų raumenims treniruoti. Padėkite smilių ties smakro viduriu, lūpomis apgaubkite dantis. Kilnokite smakrą aukštyn – žemyn keldami į viršų galvą ir vėl grįždami į pradinę padėtį.
3 pratimas. 3 abiejų rankų pirštus sudėkite ties kaktos viduriu ir darykite lengvus perbraukimus link smilkinių.
4 pratimas. Smilių pagalvėles prispauskite prie nosies (šiek tiek virš šnervių) ir akimis smarkiai pamirkčiokite. Šį pratimą galima žaismingai pavadinti „flirtu“, nes akys smagiai mirksi, be to stiprėja raumenys apie akis ir merkti akį jau taps daug lengviau.
5 pratimas. Šiek tiek atloškite galvą ir abiejų rankų pirštų pagalvėlėmis lengvai braukite per kaklą nuo viršaus link apačios. Apačioje trumpai palaikykite prispaudus pirštus, o lūpas šelmiškai papūskite, tarsi būtumėt kaprizingas vaikas. Pratimą su pasimėgavimu, ramiai atlikite keletą kartų.
6 pratimas. Vien smiliumi darykite sukamuosius judesius į vieną ir kitą pusę ties 3-iąja akimi.

Šis veido masažas ir paprasti pratimai bus dar lengviau ir paprasčiau atliekami, jeigu žiūrėsite šį vaizdo įrašą:

Jei abejoji, ar šie masažo pratimai tau tikrai tinkami, o gal nori sužinoti kitokių, tik tavo veidui pritaikytų pratimų, galite pasikonsultuoti su specialistu.

Taip pat galite apsilankyti Matančių rankų salone pas profesionales masažuotojas, kurios maloniai suteiks chiro arba kobido veido masažus. Šie masažai – ne tik atpalaiduoja, bet ir nuima stresą, oda tampa mažiau suglebusi, gyvybingesnė, sumažinamos matomos raukšlės, veidas labiau švyti.

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt