Kaip sausą šepetį paversti odos kokybę gerinančiu ir celiulitą mažinančiu treniruokliu? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip sausą šepetį paversti odos kokybę gerinančiu ir celiulitą mažinančiu treniruokliu?

Pagalba esant skausmingoms kojoms. Masažas mažinantis skausmą kojų srityje

Esi susirūpinusi savo odos būkle? Oda išsausėjusi, pačiu netinkamiausiu metu iškyla spuogų, negana to erzina celiulito duobutės ant šlaunų ir pilvo? Naudoji įvairias priemones odai pagražinti, bet vis nerandi tinkamiausios?

Išbandyk labai paprastai atliekamą, bet labai efektingą odos savimasažą sausu šepečiu?

Kuo šis savimasažas šepečiu naudingas tavo odai?

  • Tai puikus būdas atsikratyti celiulito
  • Padeda atsikratyti spuogų
  • Galima panaikinti įaugusių plaukelių problemą

Negana to, savimasažas šepečiu

  • Valo ir aktyvina limfą
  • Gerina virškinimą
  • Puikiai atpalaiduoja ir suteikia gerą nuotaiką

Kaip šį savimasažą atlikti?

Technika labai paprasta: lėtais sukamaisiais judesiais pradėk masažuoti kojų odą nuo pėdų aukštyn: kojos, pilvas, pečiai, rankos. Masažuokite iš pradžių vieną, paskui kitą pusę. Papildomai dėmesio skirkite celiulito problemų turinčioms zonoms.

Ši metodą moterys smagiai atlieka ir yra patenkintos rezultatais visame pasaulyje (jei nori pamatyti tik savimasažo atlikimo techniką, vaizdo įrašą žiūrėk nuo 2.25min)

Pastaba. Šis savimasažas šepečiu gali būti atliekamas ne tik sausu būdu. Galima naudoti kavos tirščius ar įvairius, Tavo individualius poreikius atitinkančius aliejus.

Abejoji, kuris savimasažo tipas Tau reikalingiausias ar nesi įsitikinusi, kad mokėsi jį atlikti taisyklingai? O gal nesi išsityrusi, kokie aliejai tinkamiausi Tavo odai?
Savo odos problemų priežastis sužinoti ir tinkamiausius gydymo pratimus ar priemones sužinoti gali pasikonsultavusi su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su Tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.