Kaip peties skausmus gali sumažinti paprasčiausias teniso kamuoliukas? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip peties skausmus gali sumažinti paprasčiausias teniso kamuoliukas?

Efektyvūs pratimai mažinantys peties skausmus

Pastaruoju metu dažnai susierzinate, nes nuolat nudiegiantis peties skausmas trukdo susikaupti ir ramiai atlikti darbus? O kartais net sunku spausdinti kompiuteriu, nes peties maudimas persiduoda visai rankai ir skausmas jaučiamas net maigant kompiuterio klavišus?

Kaip palengvinti peties skausmą?

Sprendimas nereikalauja daug laiko ir didelių išlaidų. Skausmą sumažinti ar net jį panaikinti galite naudodami patį paprasčiausią teniso kamuoliuką. Mankšta su šiuo kamuoliuku:

  • Sustiprins rankų raumenis.
  • Palengvins ar net visai panaikins peties skausmus.

Peties masažą teniso kamuoliuku galite atlikti patys. Šis savimasažas užims tik keletą minučių per dieną. Ypač rekomenduotina jį atlikti tiems, kurie sėdi visą dieną prie kompiuterio ar dirba darbą, kai nuolat pakeltos rankos.

Kaip atlikti savimasažą teniso kamuoliuku?

Pirmiausia, reikia atsistoti prie sienos ir prie jos nugara prispausti kamuoliuką. Jis turi būti tarp stuburo ir menties. Apie pusę minutės kamuoliukas turi judėti aukštyn – žemyn. Paskui masažuojama kita mentis. Taip pat kamuoliuką galite ritinti ir tarpmenčių zonoje. Pratimą galima atlikti tiek stovint prie sienos, tiek gulint ant grindų.

Mankšta bus lengvesnė ir aiškesnė, jeigu ją atliksite žiūrint šį vaizdo įrašą:

Atlikite šį savimasažą kasdien po keletą minučių ir peties įtampa, nuovargis bei skausmas sumažės ar net visai pradings. Peties mankšta teniso kamuoliuku sustiprins visos rankos raumenis ir nemalonaus skausmo atliekant kasdienius darbus neliks.

Tad pats laikas susirasti teniso kamuoliuką ir pradėti peties savimasažą!

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Įveikti peties skausmus gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt
Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.