Kaip peties skausmus gali sumažinti paprasčiausias teniso kamuoliukas? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip peties skausmus gali sumažinti paprasčiausias teniso kamuoliukas?

Efektyvūs pratimai mažinantys peties skausmus

Pastaruoju metu dažnai suirztate, nes nuolat nudiegiantis peties skausmas trukdo susikaupti ir ramiai atlikti darbus? O kartais net sunku spausdinti kompiuteriu, nes peties maudulys persiduoda visai rankai ir skausmas jaučiamas net maigant kompiuterio klavišus?

Kaip palengvinti peties skausmą?

Sprendimas nereikalauja daug laiko ir didelių išlaidų. Skausmą sumažinti ar net jį panaikinti galite naudodami patį paprasčiausią teniso kamuoliuką. Pratimai su šiuo kamuoliuku

  • Sustiprins rankų raumenis
  • Palengvins ar net visai panaikins peties skausmus

Peties masažą teniso kamuoliuku galite atlikti patys. Šis savimasažas užims tik keletą minučių per dieną. Ypač rekomenduotina jį atlikti tiems, kurie sėdi visą dieną prie kompiuterio ar dirba darbą, kai nuolat pakeltos rankos.

Kaip atlikti savimasažą teniso kamuoliuku?

Pirmiausia, reikia atsistoti prie sienos ir prie jos nugara prispausti kamuoliuką. Jis turi būti tarp stuburo ir menties. Apie pusę minutės kamuoliukas turi judėti aukštyn – žemyn. Paskui masažuojama kita mentis. Taip pat kamuoliuką galite ritinti ir tarpmenčių zonoje. Pratimą galima atlikti tiek stovint prie sienos, tiek gulint ant grindų.

Detaliau pratimą išmoksite pažiūrėję šį vaizdo įrašą:

Atlikite šį savimasažą kasdien po keletą minučių ir peties įtampa, nuovargis bei skausmas sumažės ar net visai pradings. Peties savimasažas teniso kamuoliuku sustiprins visos rankos raumenis ir nemalonaus skausmo atliekant kasdienius darbus neliks.

Tad pats laikas susirasti teniso kamuoliuką ir pradėti peties savimasažą!

Derėtų prisiminti, kad peties skausmą sukelia daugybė veiksnių, tad ir masažą reikia rinktis atsižvelgiant į individualias priežastis. Dėl konkrečių pratimų ir krūvio vertėtų pasitarti su specialistais.

Jei abejojate, ar šie pratimai tinkami Jūsų sveikatai arba norėtumėt individualaus, tik Jums pritaikyto masažo spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su Jumis susisieksime, išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt
Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.