Kaip per 3 minutes palengvinti kaklo įtampą ir atsikratyti galvos skausmų? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip per 3 minutes palengvinti kaklo įtampą ir atsikratyti galvos skausmų?

Efektyvi mankšta ir kineziterapeuto konsultacija kenčiant kaklo srities skausmus

Ar žinote jausmą, kai skausmas tarsi replėmis suspaudžia smilkinius? Nei iš šio, nei iš to pavargsta ir maudžia akys? O gal apskritai dažnai kankina galvos skausmais? Ieškote paaiškinimo, kodėl taip yra ir baiminatės, jog kankina daug ligų. Visų negalavimų priežastis gali būti tik viena – kaklo ir sprando spazmai, kurie:

  • Sukelia galvos skausmus
  • Akių skausmus
  • Maudimą pečiuose
  • Nemalonų diegimą visame stubure

Jie vadinami cervikalginiais (kaklo) skausmais ir vienas iš gydymo būdų yra masažas. Pradinėse ligos stadijose ar norėdami sustiprinti gydymo poveikį galima atlikti kaklo savimasažą.

Kaip atlikti kaklo savimasažą, mažinantį kaklo, galvos, nugaros skausmus?

1 pratimas. Pirštų galais braukiame per kaklą – pradėdami šiek tiek aukščiau ausies, baigdami ties pečių linija. Padarome keletą vertikalių judesių nuo kaklo šono artėdami link centro.
2 pratimas. Sudedame pirštus ties sprando centru (norint jį rasti galima 3 pirštais keliauti nuo ausų link centro ir susikirtimo taške pajusite duobutę). Nuo centro braukiame link ausų horizontaliai. Ir pamažu leidžiamės žemyn tarsi pirštais brėžtume kopėčių lenteles. Stabtelime ties pečių linija.
3 pratimas. Dviem dešiniosios rankos pirštais (didžiuoju ir smiliumi) sukamaisiais judesiais masažuojame sprandą nuo dešinės ausies link centro
4 pratimas. Kaire ranka masažuojame dešinįjį patį.
5 pratimas. Šiek tiek palenkiame galvą ir nykščiu brėžiame nuo pečių linijos link ausies.
6 pratimas. 3-5 pratimus pakartojame masažuojami kairiąją kaklo pusę.

Atlikdami savimasažą prisiminkite, kad reikia tolygiai kvėpuoti. Neužgniaužkite kvėpavimo.

Savimasažo pratimus lengviau atliksite, jei iš pradžių pažiūrėsite šį vaizdo įrašą: 

Jeigu abejojate, kad šie mankštos pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Įveikti kaklos įtampą, galvos bei nugaros skausmus, ar panaikinti skausmo priežastį gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt